Marley MEnV 180

від Marley
  • Децентралізована система вентиляції Marley MEnV 180 з вбудованим керамічним теплообмінником, повноцінним фільтром G4 та можливістю зєднання двох рекуператорів між собою по радіо каналу
  • Marley MEnV 180 - це система децентралізованої припливно-витяжної вентиляції від німецького концерну Marley. Ця модель виробляється з 2015 р., за цей час по всьому світу їх було продано більше 100 тис. одиниць, а відсоток рекламацій не перевищує 0,2% що говорить о високій надійності обладнання. Рекуператор MenV 180 складається з внутрішньої декоративної кришки (яка має функцію повного перекриття потоку повітря), пластикового повітропроводу (який утеплений пінопластовою ізоляцією), високоефективного керамічного регенератора, повноцінного фільтру G4 (який складається з фільтрувальної касети та фільтруючого матеріалу), вентилятора (який розташований зі сторони вулиці, що суттєво знижує рівень шуму та зовнішньої кришки яка має додатковий фільтр G3 (та очищає повітря перед вентилятором). Також необхідно відзначити, що для повноцінної роботи рекомендується встановлювати рекуператорі у парі, для того щоб обладнання працювало з максимальною ефективністю. Для цього рекуператори з’єднуються між собою завдяки радіо каналу, коли один пристрій працює на подачу повітря, а інший - на видалення. Через 70 секунд напрямок руху повітря змінюється у зворотній бік. На відміну від іншого обладнання немає потреби з’єднувати проводами між собою рекуператори. ККД - 85%, об'єм повітря - 37 м3/год.
Виробник Marley
Контактна інформація HeatRecovery, 04119, Україна, м. Київ, вул. Дегтярівська, 21, тел.: +38 (044) 361-64-10, order@heatrecovery.com.ua
Детальна інформація щодо продукту https://heatrecovery.com.ua/...
Тип теплоутилізатора регенеративний з керамічним теплообмінником
Ефективність, % 85,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of Marley MEnV 180

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.