Lossnay LGH-40ES-E

від Mitsubishi Electric
  • В приладах Lossnay встановлений запатентований рекуператор, де припливне і витяжне повітря обмінюються теплотою і вологою. Взимку повітря, що подається в кімнату, підігрівається і зволожується теплим повітрям, яке видаляється з кімнати. Влітку, навпаки, подається повітря, що частково охолоджується та осушується. Це не тільки знижує споживання енергії, а й покращує самопочуття.
  • Модель LGH-40ES-E - це підвісний припливно-витяжний прилад. Повітря подається та видаляється через два отвори в стіні, діаметром 200 мм. Витрата повітря може регулюватися: висока швидкість (400 м3/год) та низька швидкість (250 м3/год). Для керування вентиляційним приладом LGH-40ES-E застосовуються вимикач (вмикання/вимикання) і перемикач (висока/низька швидкість вентилятора) сторонніх виробників.
Виробник Mitsubishi Electric
Контактна інформація Україна, м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 26-ж, ОЦ «Південні Врата», пов. 10, к. 41, +38 (044) 364-78-40, 364-78-41, 364-78-42
Детальна інформація щодо продукту https://www.mitsubishi-aircon.com.ua/...
Тип теплоутилізатора пластинчатий
Ефективність, % 60,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of Lossnay LGH-40ES-E

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.