Komfovent Domekt R 200 V

від Komfovent
  • Енергоефективна та низькошумна вентиляційна установка з роторним рекуператором вертикального виконання спеціально розроблена для квартир та будинків. Компактні габарити та невелика вага. Має додатковий витяжний канал, що може використовуватись в якості кухонної витяжки. В комплектації електичний нагрівач 0,5кВт та багатофункціональна автоматика С6.1. Управління та контроль роботи за допомогою смартфона
  • Ефективний незамерзаючий роторний теплоутилізатор, змонтований в установці Komfovent економить основну частину теплової енергії. Фільтрація свіжого повітря за допомогою фільтрів тонкої очистки класу М5. Інтелектуальна автоматика С4.1. дозволяє встановлювати режими вентиляції, що знижують витрату електроенергії, вибирати потрібні енергозберігаючі функції і параметри і в той же час зберігати комфорт. Користувач може контролювати і настроювати параметри роботи вентиляційної установки, вибирати потрібні функції не тільки на пульті управління, але і за допомогою мобільного додатку iOs / Android, або підключившись до веб-сервера. Етикетка Ecodesign підтверджує відповідність вимогам європейських стандартів до екологічної безпеки та енергоефективності У зв'язку з економією енергії виявляється менший вплив на навколишнє середовище. Безшумна робота забезпечує комфортні умови. З огляду на особливо компактні розміри,установки серії DOMEKT легко монтуються. Вентиляційна установка пристосована до підключення кухонного зонту за допомогою додаткового витяжного каналу.
Виробник Komfovent
Контактна інформація ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ ВЕКОН", Україна, Київ, 03124, БЦ Діамант, бульвар Вацлава Гавела, 4, оф. 504 www.vecon.com.ua , sales@vecon.ua , +380442002707
Детальна інформація щодо продукту https://vecon.com.ua/...
Тип теплоутилізатора регенеративний роторний
Ефективність, % 80,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of Komfovent Domekt R 200 V

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.