Frapol Onyx Premium 1300

від Frapol
  • Вентиляційна установка з рекуперацією тепла серії "Onyx", з високоефективним теплоутилізатором періодичної дії до 95% та енергозберігаючими EC вентиляторами, призначена для вентиляції, нагріву та охолодження житлових, офісних, виробничих, та адміністративних приміщень. Вбудованя система автоматизації та управління допомагає досягти максимального комфорту.
  • Підвісна припливно-витяжна вентиляційна установка з високоефективним теплоутилізатором періодичної дії з утилізацією тепла та вологи з витяжного поітря, відсутній кондесат. ККД теплоутилізації до 95%, високонапірні, енергоефективні EC вентилятори з плавним регулюванням продуктивності. Пластинчатий рекуператор періодичної дії дає можливість роботи установки нижче -20⁰ С без необхідності попереднього нагріву. В комплекті клапан "байпас",та чотири датчики температури. Вбудована система управління з сенсорним дисплеєм візуалізації роботи та можливістю підключення до системи диспетчеризації. Опціонально можливе дистанційне керування Eco Net з мобільних пристоїв. .
Виробник Frapol
Контактна інформація ТОВ "ТЕХЄВРОКЛІМАТ", 04080, м. Київ, вул. Межигірська, 82-А, +38 (044) 379-12-07
Детальна інформація щодо продукту http://www.frapol.com.pl/...
Тип теплоутилізатора пластинчатий
Ефективність, % 95,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of Frapol Onyx Premium 1300

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.