EcoStar 500 ЕС

від Вент-Сервіс
  • EcoStar - багатофункціональні енергозберігаючі припливно-витяжні установки. Ефективні як для нагріву повітря в холодну пору року (при зовнішній температурі до -30 ° С), так і для подачі обробленого, охолодженого повітря, у приміщення в жаркий період. Використання принципу утилізації тепла/холоду мінімізує енерговитрати без втрати загального ККД. Комплексне рішення для локальної вентиляції малих та середніх приміщень (житлових та адміністративних).
  • EcoStar - багатофункціональні енергозберігаючі припливно-витяжні установки. Ефективні як для нагріву повітря в холодну пору року (при зовнішній температурі до -30 ° С), так і для подачі обробленого, охолодженого повітря, у приміщення в жаркий період. Використання принципу утилізації тепла/холоду мінімізує енерговитрати без втрати загального ККД. Комплексне рішення для локальної вентиляції малих та середніх приміщень (житлових та адміністративних). Переваги: забезпечує комфортну температуру в будь-яку пору року; ефективні технології енергозбереження, що дозволяють зменшити тепловтрати на 80 %: пластинчасті рекуператори з ККД до 93 % і вентилятори з енергоспоживанням не більше 300 Вт; установка проста в монтажу та управлінні; безшумна робота вентиляторів; підвищена пожежна безпека. Під час задимлення приміщення автоматично спрацьовує реле, яке зупиняє обертання вентилятора і закриває регульований повітряний клапан; мінімізація дії різних алергенів, завдяки якісній фільтрації повітря. Забудьте про постійні провітрювання, протяги та простудні захворювання; відмінно впишеться в інтер'єр завдяки забарвленню в будь-який колір палітри RAL; вбудована автоматика дозволяє управляти агрегатом з максимальною ефективністю і простотою; до 5 років гарантії.
Виробник Вент-Сервіс
Контактна інформація "ТОВ «Вент-Сервіс» (ТОВ «ТД «Аеростар» ), 03061, м. Київ, пр. Відрадний 95-Г, офіс 315. Тел. +38 (044) 35 121 35 E-mail: office@aerostar.in.ua http://aerostar.in.ua "
Детальна інформація щодо продукту http://aerostar.in.ua/...
Тип теплоутилізатора пластинчатий
Ефективність, % 86,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of EcoStar 500 ЕС

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.