Dantherm HCV 300

від Dantherm
  • Припливно-витяжна система Dantherm для PassivHaus, висока ефективність, низька тепловитрата
  • Системи Dantherm HCx укомлектовані алюмінієвим протиточним теплообмінником з тепловим КПД до 88 % Вбудований модуль байпасу Вбудований електрокалорифер (опція) Керування продуктивністю "по необхідності" з використанням вбудованого давача вологості/якості повітря ЕС-вентилятори з надмалим енергоспоживанням (низький показник SPI). 12 стандартних тижневих програм керування системою. Дротове підключення до мережі надає можливість керування за допомогою мобільного додатку Dantherm Residental або до мережі BMS за протоколом ModBus. Інтерфейс USB надає можливість регулювання і налаштування системи за допомогою програми PC-Tool для Windows. Декілька спеціальних режимів, що значно підвищують комфорт власника у порівнянні із звичайними вентиляційними системами
Контактна інформація ТОВ "Дан Трейд" info@dan-trade.com +380-44-228-22-12 02140, м. Київ, вул. Є.Чавдар, 11, офіс 235 www.dantherm.in.ua
Детальна інформація щодо продукту https://www.dantherm.com/...
Тип теплоутилізатора пластинчатий
Ефективність, % 86,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of Dantherm HCV 300

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.