Comfort 252 TopPolar

від NILAN
  • Comfort 252 Top. Вентиляція і пасивна рекуперація. Це енергоефективна вентиляційна установка з рекуперацією тепла для будинків і невеликих комерційних будівель площею до 160 м2 з вимогою вентиляції до 253 м3 / год. Все обладнання ретельно протестовано і готове до експлуатації. Системи постійно удосконалюються вже більш як 40 років та зосереджені на низькому споживанні енергії, простоті експлуатації і обслуговуванні. Завдяки компактним розмірам, система може бути вбудована в шафу шириною 60 см. Comfort 252 Top також можна замовити з вбудованим підігрівачем для захисту від замерзання.
  • Comfort 252 Top. Вентиляція і пасивна рекуперація. Це енергоефективна вентиляційна установка з рекуперацією тепла для будинків і невеликих комерційних будівель площею до 160 м2 з вимогою вентиляції до 253 м3 / год. Все обладнання ретельно протестовано і готове до експлуатації. Системи постійно удосконалюються вже більш як 40 років та зосереджені на низькому споживанні енергії, простоті експлуатації і обслуговуванні. Завдяки компактним розмірам, система може бути вбудована в шафу шириною 60 см. Comfort 252 Top також можна замовити з вбудованим підігрівачем для захисту від замерзання. Комплектація Comfort 250-600: • Протиточний теплообмінник рекуператора з ККД> 85%. • Автоматичний Байпас 100%. • Два енергоефективних вентилятора. • Фільтри G4. • Контролер CTS 602 • Вбудований датчик вологості
Виробник NILAN
Контактна інформація ТОВ "ЮНІДЖІ", м. Київ, 03179, Брест-Литовське шосе, 8а, оф.217, тел.: 0443645383; www.unigy.com.ua; info@unigy.com.ua
Детальна інформація щодо продукту https://unigy.org.ua
Тип теплоутилізатора регенеративний з керамічним теплообмінником
Ефективність, % 85,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of Comfort 252 TopPolar

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.