Climtec РД-200 +

від Climtec
  • Децентралізовані припливно-витяжні вентиляційні установки з рекуперацією тепла серія Climtec РД виводить з приміщення відпрацьоване повітря та одночасно наповнює його свіжим, з зовні. Приплив та витяжка здійснюються одночасно. Унікальна та високоефективна конструкція приладу. Низький рівень шуму - до 38 Дб. Широкий функціонал. Легкий монтаж та найкраще співвідношення ціни та якість. Гарантія 24 місяці. Якість підтверджено сертифікатами CE та УкрСЕПРО.
  • Рекуператор Climtec РД-200 + виводить з приміщення відпрацьоване повітря та одночасно наповнює його свіжим, з зовні. Рекуператор виготовлений зі спеціального пластика з використанням високоефективного алюмінієвого пластинчатого теплообмінника. В процесі вентиляції відбувається теплопередача, яка забезпечує енергоефективність системи в будь-який період року. А постійне відновлення повітря забезпечує сприятливий мікроклімат в приміщенні. Алюміній, з якого виготовлений теплообмінник, не окислюється, відповідно, не має негативного впливу на дихальну систему людини, дозволяє працювати у широкому температурному діапазоні, має природний захист (оксидна плівка) від корозії, перешкоджає розвитку грибкових та гнильних бактерій на ламелях теплообмінника. Повітря з приміщення проходе через рекуператор одним вентилятором, а повітря з вулиці - іншим. Потоки повітря при цьому розділені таким чином, що при роботі вентиляторів вони не змішуються, а рухаються в різних каналах теплообмінника у зустрічних напрямках.
Виробник Climtec
Контактна інформація ТОВ "КЛІМ-ТЕК", 61072, м. Харків, вул. 23 Серпня 20А, оф 307, Україна. +38(057)7528482, +38(067)5704899, +38(099)1755760, +38(093)9487322, office@climtec.com.ua, http://climtec.com.ua/
Детальна інформація щодо продукту http://climtec.com.ua/...
Тип теплоутилізатора пластинчатий
Ефективність, % 95,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of Climtec РД-200 +

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.