AirPack Home 200f

від THESSLAGREEN
  • Часто брак простору веде до відмови від монтажу системи вентиляції. AirPack Home flat призначений для стелі і має відмінну акустику і всього 320 мм у висоту
  • Вентиляційний блок оснащений двоступінчастими фільтрами класу M5, що дозволяє підвищити ефективність фільтрації більш ніж на 40% в порівнянні зі звичайними фільтрами класу G4. Крім того, AirPack Home має реальну систему контролю забруднення фільтра, яка інформує Вас про необхідність заміни фільтра саме тоді, коли його здатність фільтрування буде повністю використана. Використання системи InFlow та запатентованої технології Thermoacoustic дозволяє знизити рівень шуму приблизно на 10 дБ (в припливному каналі). Це приблизно відповідає зниженню шуму в 2 рази в порівнянні з традиційними вентиляційними установками. Унікальна система FPX захищає рекуператор від замерзання, навіть при мінусовій температурі та при цьому, використовує мінімальне споживання енергії. Тобто система FPX безперервно вимірює температуру повітря, що надходить на теплообмінник і включає невеликий підігрівач, при зниженні температури нижче 1°C. Підігрівач автоматично підтримує температуру на рівні 1°C, завдяки чому рекуператори AirPack ніколи не замерзають та завжди з максимальною ефективністю нагрівають свіже повітря, використовуючи енергію повітря, що видаляється з приміщень. Кожен AirPack Home має вбудований 100% байпас, який в літні вечори використовує 100% -е природне охолодження зовнішнім повітрям для зниження температури в приміщеннях. Наш відділ досліджень та розробок розробив унікальну систему управління, контролю потоком повітря системи повітряного потоку CF. Таким чином, новий AirPark Home виходить далеко за рамки існуючих стандартів. Модуль CF безперервно вимірює потоки припливного і витяжного повітря, порівнюючи їх з встановленими значенням. Для будь-якої зміни інтенсивності вентиляції модуль CF регулює швидкість обертання вентиляторів, щоб забезпечити необхідний потік повітря і збалансувати вентиляцію. Цим досягається максимальний ККД рекуперації та мінімальні витрати на нагрів припливного повітря незалежно від погодних умов і забруднення фільтрів. Таким чином ефективність обміну тепла AirPack Home з CF в реальних умовах на 30% вище, в порівнянні зі звичайною вентиляцією. Технічні дані Витрата повітря: 200 м³/г (100 Па) 185 м³/г (150 Па) 172 м³/г (200 Па) Максимальна ефективність рекуперації тепла:95% Максимальний рівень звукової потужності, що випромінюється корпусом з максимальною ефективністю *52 дБ(А) Максимальний рівень звукової потужності **: 58 дБ(A) Клас енергоефективності (для помірного клімату) ***: A Теплообмінник: 100% протиточний пластик Вентилятор: відцентровий з прямим струмовим двигуном Живлення: 230 В (змінний струм), 50 Гц Максимальний струм, що споживається пристроєм: 4.2 А Діаметр з'єднання каналу: 160 мм Діаметр конденсату конденсату: 32 мм Вага: 40 кг Умови експлуатації: допустимі умови: 0°C ÷ +45°C, рекомендовані умови: +5°C ÷ +45°C *Згідно з PN-EN-ISO 3741-2011 ** Згідно з PN-EN-ISO 5136-2009 *** Згідно з Директивою 2009/125/EC та Постановою Європейської Комісії №1254/2014
Виробник THESSLAGREEN
Контактна інформація ТОВ "Замбеллі Україна",01033, Україна, м. Київ, вул. Володимирська, 77 оф. 3, Моб.: +38 067 445 85 38, Офіс: +38 044 279 05 50, e-mail: kiev@zambelli.ua http://thesslagreen.com/
Детальна інформація щодо продукту http://thesslagreen.com/...
Тип теплоутилізатора пластинчатий
Ефективність, % 80,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of AirPack Home 200f

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.