Aerauliqa QR100M

від Aerauliqa
  • Децентралізована система вентиляції QR100 з високоєффективним протиточним пластинчатим теплообмінником та потужними німецькими вентиляторами
  • Aerauliqa QR 100 - це децентралізована система припливно-витяжної вентиляції, яка має гарний італійський дизайн та виконана з якісного пластику ABS білого кольору RAL9010. QR 100 є повноцінною вентиляційною системою, що обслуговує те приміщення в якому розташовується, додатково від рекуператора на зовні потрібно прокладати ізольовані повітропроводи. Рекуператор складається з двох німецьких вентиляторів EBM papst, високоефективного проточного пластинчатого теплообмінника виробництва Голландської компанії Recair, шумо поглинаючого корпусу EPP (спінений поліпропілен), та фільтрів G4 які розташовуються перед теплообмінником. Додатково можливо встановлення фільтра очистки припливного повітря F7. Обладнання має захист від обмерзання теплообмінника при особливо низьких температурах повітря. ККД - 87%, об'єм повітря - 97 м3/год.
Виробник Aerauliqa
Контактна інформація HeatRecovery, 04119, Україна, м. Київ, вул. Дегтярівська, 21, тел.: +38 (044) 361-64-10, order@heatrecovery.com.ua
Детальна інформація щодо продукту https://heatrecovery.com.ua/...
Тип теплоутилізатора пластинчатий
Ефективність, % 87,0

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Annual energy baseline 22944кВт·год/рік


Annual energy after replacement of Aerauliqa QR100M

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.