Raotherm Eko Duo Line 40

від Raotherm
  • Котли Eko Duo line оснащені двома топковим камерами: нижньою з автоматичним подавачем палива з ретортним пальником і верхньою з нерухомими трубними гратами водяного охолодження. Роль колосникових грат виконуть труби, які одночасно є додатковою поверхнею теплообміну. Теплообмінник котлів виготовлений з сталі марки 09Г2С товщиною 6 мм та ізольований мінеральною ватою.
  • Котли серії Eko Duo Line оснащені автоматизованою системою подачі палива і завдяки мікропроцесорному регулюванню процесу згоряння вугільного та пелетного палива та низьким затратам на експлуатацію являються альтернативою газовим та масляним котлам. Котел має водяний корпус, внутрішня частина якого виготовлена з стальних листів товщиною 6 мм, зовнішня з листів товщиною 4мм. Паливо подається в топку автоматично за допомогою шнекової подачі Ekoenergia з розташованого поруч паливного бункера. На чавунній реторті проходить процес згорання палива при нагнітанні повітря завдяки надувному вентилятору. Котел обладнаний водяною колосниковою решіткою, яка розсікає факел пальника та дозволяє рівномірно прогрівати всі стінки котла, а також працювати котлу в аварійному режимі. Зола, що утворилася, переміщується на край топки, після чого потрапляє в зольниковий ящик. Димові гази виводяться в димову трубу через димовий патрубок, в якому встановлений шибер для регулювання тяги в димоході. Простір між теплообмінником котла та його корпусом заповнений мінеральною ватою. Мікропроцесорний регулятор постійно вимірює температуру води в котлі і відповідно підбирає кількість палива і роботу вентилятора. Котел оснащений біметалевим термометром з капілярою. Вмонтований регулятор дозволяє запрограмувати та утримувати на заданому рівні температуру води на виході з котла і оптимізувати процес згорання. Регулятор обладнаний датчиком для контроля температури води, що захищає котел від перегріву.
Контактна інформація ТОВ "РАО ГРУП", 33027, Україна, Рівненська обл., м. Рівне, вул. Данила Галицького,19; тел.: +38 (0362) 460-111, +38 (063) 888-36-88, Viber: +38 (067) 888-18-85, www.raotherm.com.ua, e-mail: info@raotherm.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://raotherm.com.ua/...
Технологія дрова, пелети
Максимальна потужність, кВт 40,0
Мінімальна потужність, кВт 12,0
Ефективність, % 85,0

Річна економія
Річна економія: 8 500 грн / 7000 кВт·год*
82,4%
17,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Raotherm Eko Duo Line 40

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.