PUHZ-SW75VHA

від Mitsubishi Electric
  • Зовнішній блок теплового насосу «воздух-вода» для опалення/охолодження та ГВП. Перевагами цієї серії є найвища економічність при можливості роботи взимку у режимі опалення та ГВП до «-20 °С», а також найвища економічність і теплова потужність влітку, коли потрібно підігрівати воду для ГВП та басейну. Гідромодуль може бути як виробництва MITSUBISHI ELECTRIC так і стороннього виробництва (у цьому випадку додатково потрібен теплообмінник фреон-вода та контролер PAC-IF032B-E або PAC-IF061B-E).
  • Зовнішній блок серії Power Inverter PUHZ-SW є одним з варіантів для побудови теплового насоса «повітря-вода». Перевагами цієї серії є найвища економічність при можливості роботи взимку у режимі опалення та ГВП до «-20 °С», а також найвища економічність і теплова потужність влітку, коли потрібно підігрівати воду для ГВП та басейну. Тепловий насос має складатися з наступного обладнання: - Зовнішній блок серії Power Inverter PUHZ-SW. - Гідромодуль. У якості гідромодуля може бути використано як готовий гідромодуль виробництва MITSUBISHI ELECTRIC, так і гідромодуль створений на основі контролеру PAC-IF032B-E або PAC-IF061B-E та складових частин інших виробників.
Виробник Mitsubishi Electric
Контактна інформація Україна, м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 26-ж, ОЦ «Південні Врата», пов. 10, к. 41, +38 (044) 364-78-40, 364-78-41, 364-78-42
Детальна інформація щодо продукту https://mitsubishi-aircon.com.ua/...
Максимальна потужність, кВт 14,3
Технологія повітря-вода
COP 3,60

Річна економія
Річна економія: 32 400 грн / 27300 кВт·год*
31,3%
68,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення PUHZ-SW75VHA

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.