Protherm Lynx Condens 30 MKO (Рись Конденс)

від Protherm
  • Настенный конденсационный газовый котел Для отопления и приготовления горячей воды. Одноконтурные и двухконтурные модели Конструкция теплообменника из алюминий-кремниевого сплава для надежной работы с водой плохого качества На 12-14% экономичнее в сравнении с неконденсационными котлами Широкий диапазон регулирования Автодиагностика: настройка параметров, история ошибок, информационные коды
  • Первичный теплообменник из алюминий-кремниевого сплава для надежной работы с водой плохого качества. Не имеет тонких трубок которые при загрязнении могут блокировать проток в системе отопления Гидравлический модуль состоит из встроенного двухступенчатого циркуляционного насоса, приоритетного вентиля с электроприводом, расширительного 8-литрового бака, автоматического клапана отвода воздуха, предохранительного клапана, крана підпитки Информационный дисплей на панели управления котлом, подсвеченные символы на темном фоне. В спящем режиме яркость уменьшается Полноценная eBus коммуникация для интеграции прибора в сложные системы отопления с регуляторами Protherm, и повышения эффективности его работы Автодиагностика: настройка параметров, история ошибок, информационные коды состояния Защита от замерзания и перегрева. Выбор режима работы комфортный или экономичный
Виробник Protherm
Контактна інформація ДП "Вайлант Груп Україна", Україна, м. Київ, вул. Лаврська, 16, тел.: +38 (044) 339-98-41
Детальна інформація щодо продукту https://www.protherm.ua/...
Технологія конденсаційний котел
Максимальна потужність, кВт 31,0
Мінімальна потужність, кВт 10,0
Ефективність, % 108,5

Річна економія
Річна економія: 7 100 грн / 5800 кВт·год*
74,7%
25,3%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення Protherm Lynx Condens 30 MKO (Рись Конденс)

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.