Protech TT 18 EKO Long

від Protech
  • Котли на твердому паливі Protech TT EKO Long здатні працювати на вугіллі або дереві твердих порід. Але також можна використовувати деревні відходи, торф, брикети і т.д. із застосуванням методу нижнього згоряння палива - тепер воно розпалюється знизу, горить також знизу і прогорає шарами, тим самим продовжуючи час горіння одного завантаження і залишаючи після себе менше недогорілого палива в порівнянні зі звичайними твердопаливними котлами.
  • Котел вироблений з жароміцної сталі товщиною 4 мм. Свою назву (Long) котел отримав завдяки довгій конструкції, яка складається з топки і горизонтальних водних полиць. Також тривалому горінню сприяє збільшена топка. Ефективність роботи котла поліпшена за рахунок застосування двоступеневої подачі повітря. До того ж, опалювальний котел оснащений охолоджуваними колосниками у вигляді сталевих трубок, по яких тече вода і знімає додаткове тепло. Також з корисних особливостей котла варто відзначити завантажувальні дверцята в верхній частині котла, які спрощують завантаження палива, а також чистку теплообмінника. Знизу котла розташований зольний ящик, куди збирається попіл і зола від прогоріли дров.
Контактна інформація ТОВ "Теплоформат" м. Київ, вул. Сирецька, 9,  тел.: +38 (098) 844-94-42
Детальна інформація щодо продукту http://protech.biz.ua/...
Технологія біопаливні брикети, дрова
Максимальна потужність, кВт 18,0
Мінімальна потужність, кВт 5,4
Ефективність, % 85,0

Річна економія
Річна економія: 8 500 грн / 7000 кВт·год*
82,4%
17,6%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Protech TT 18 EKO Long

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.


15 086 грн
Ви економите: 8 500 грн за рік*