Prime Plast 70 / 4Solar-14Ar-4-14Ar-4i

від Wintera
  • профіль 5-ти камерний монтажної глибини 70 мм (виробництво Україна) .Фурнітура Axor (виробництво Україна). Склопакет двокамерний з двома енергозберігаючими стеклами. В сукупности, конструкція забезпечить достатню шумо та теплоізоляцію, згідно державних стандартів. Доступне якісне вікно бюджетного варіанту.
  • ЧЕСНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ПРОДУКТ! Профіль ТМ Primeplast виготовляеться в Україні вже понад 10 років. Це екологічто-чиста профільна система, яка не містить свинцю в своему складі, а тому є безпечною для навколишнього середовища і людей. Характеристики профилю дозволяють використовувати його для скління як бюджетних закладів, так і приватних помешкань. В сукупності з теплим склопакетом, таке вікно задовольнить потреби покупця в будь-якому помешканні. Таке вікно є найкращим серед недорогих вікон. Завод-виробник вікон WINTERA має досвіт в цій галузі 9 років, забезпечує випуск якісної продукції, надає гарантію на всі свої вироби до 5 років. Доставка вікон забеспечуеться заводським транспортом беспосередньо до замовника. Професійні майстри з монтажу якісно виконають роботу, забеспечивши Вашу оселю бажаним вікном
Контактна інформація Wintera
Детальна інформація щодо продукту www.wintera.ua
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,94

Річна економія
Річна економія: 2 800 грн / 2300 кВт·год*
90,0%
10,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Prime Plast 70 / 4Solar-14Ar-4-14Ar-4i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.