Prime Plast 71 / 4і-10-4-10-4і

від Wintera
  • 5-ти камерна профільна система PRIMEPLAST - 71. Це співвідношення "ціна - якість" для кожного нашого покупця. Переваги цієї системи видно з першого погляду: за відносно невелику вартість Ви отримуєте вікно, яке по тепло- і шумо- ізоляції перевершує всі 3-х камерні системи. При цьому ціна такого виробу трохи дорожче від тих же 3-х камерних систем. Такий профіль дозволяє встановити широкий склопакет до 40 мм
  • Профіль - система Prime Plast -71, (5 камер), монтажна ширина 71 мм. Колір Білий. Штапик має квардатну форму. Армування - матеріал оцинкована сталь. Ущільнювач екструдований вкладний чорного кольору. Склопакет - виготовлений з флоат скла 4М1 та енергозберігаючого низькоемісійного покриття. Фурнітура: стандарт aktivPilot Winkhaus,комплекція - режими відкриття та нахилу, мікровентиляція, чотириступеневий фіксатор нахилу, блокіратор хідного повороту ручки та механізм підйому, протизламні стальні зачепи та цапфи.

Виробник Wintera
Контактна інформація Wintera
Детальна інформація щодо продукту http://www.wintera.ua/
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Повітря
R, м²К/Вт 0,77

Річна економія
Річна економія: 2 400 грн / 2000 кВт·год*
91,3%
8,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Prime Plast 71 / 4і-10-4-10-4і

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.