PRESTIGE

від Олександрівські двері
  • Розміри дверних блоків 850/2030 мм або 950/2030 мм. Силовий каркас із сталевого профільної труби 60мм / 30мм, товщина металу 1,2 мм, товщина полотна - 86мм Утеплення полотна Мінеральна вата (плитна), товщина 60мм
  • Розміри дверних блоків 850мм / 2030мм; 950мм / 2030мм, під замовлення Дверна коробка Двоконтурна сталева профільна труба 60мм/30мм , товщина металу 1,2 мм та стальний профиль 90мм/50мм, товщина металу 1,2мм Петлі Три сталеві петлі на опорному підшипнику діаметр - 20мм, довжина - 115мм Полотно холоднокатаний сталевий лист товщиною 2 мм; - Силовий каркас із сталевого профільної труби 60мм / 30мм, товщина металу 1,2 мм, товщина полотна - 86мм Утеплення полотна Мінеральна вата (плитна), товщина 60мм
Контактна інформація ТМ "Олександрівські двері", м. Запоріжжя, вул. Південноукраїнська, 2, тел.: +38 (061) 233 39 19
Детальна інформація щодо продукту https://aldoors.com.ua/
Товщина, мм 86
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,038
R, м²К/Вт 0,70

Річна економія
Річна економія: 700 грн / 600 кВт·год*
98,5%
1,5%

Annual energy baseline 39722кВт·год/рік


Annual energy after replacement of PRESTIGE

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.