Pres

від Прес
  • Радіатори Прес, алюмінієві радіатори опалення армовані сталевою трубою (біметалеві). Радіатори здатні витримувати високий робочий тиск - до 18 атм., а також різкі наднормативні стрибки тиску.
  • Радіатори придатні для установки в будинках будь-якого призначення - житлових, виробничих, включаючи висотні до 40 поверхів. Стійкі до корозії. Радіатори можуть експлуатуватися без пошкодження більше 40 років, не вимагаючи спеціальної підготовки води для опалювальної системи (очищення, зниження кислотності). Невелика вага радіаторів спрощує роботи при монтажі і транспортуванні. Низька термічна інертність, що є наслідком невеликої маси і об'єму води в приладі, сприяє швидкому запуску радіатора в експлуатацію і дозволяє ефективно регулювати температуру в опалювальному приміщенні, істотно заощаджуючи теплову енергію. Завдяки сучасному дизайну і малій глибині - 94 мм, - радіатори ТОВ "Прес" легко вписуються в будь-який інтер'єр, створюючи в приміщенні затишок і тепло.
Виробник Прес
Контактна інформація Завод "ПРЕС", м. Київ, вул. Гарматна, 1, +38 (044) 456-13-93, +38 (044) 456-14-47, http://www.pres.ua/
Детальна інформація щодо продукту http://www.pres.ua/...
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,000

Річна економія
Річна економія: 200 грн / 200 кВт·год*
99,0%
1,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Pres

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.