PONZIO SL1600 / 4і-16Ar-4-16Ar-4і

від ГАРНІКА
  • Підйомно-розсувні конструкції з системи SL1600, італійської торгової марки PONZIO, мають високу енергоефективність підтверджену провідними світовими центрами сертифікації. Відрізняються високим рівнем надійності та якості, ідеально підходять для використання в будинках з пасивним типом опалення.
  • PONZIO SL1600 – підйомно-розсувна термічно ізольована система, виробництва італійської торгової марки PONZIO, призначена для виготовлення елементів зовнішньої забудови. Конструкція профілів дозволяє виконувати стабільні конструкції великих розмірів, навіть 6-стулкових, з надто великою вагою стулки – до 400 кілограмів. Конструктивна глибина профілів становить 67 мм для стулок, 160 мм для двохрейсових рам і 247 мм – для трьохрейсових рам. Можливо застосовувати заповнення товщиною до 51 мм. Для системи характерна висока герметичність.
Виробник ГАРНІКА
Контактна інформація Поштова адреса: м.Кременчук, вул. Садова, 4, т/ф 0506404822, ел.адреса: calc@garnika.com.ua, сайт: www.garnika.company
Детальна інформація щодо продукту http://www.ponzio.pl
Матеріал Алюміній
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,92

Річна економія
Річна економія: 2 800 грн / 2300 кВт·год*
90,0%
10,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення PONZIO SL1600 / 4і-16Ar-4-16Ar-4і

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.