PONZIO PE78 N HI / 4і-16Ar-4-16Ar-4і

від ГАРНІКА
  • Віконні конструкції з системи PE78 N HI, італійської торгової марки PONZIO, мають високу енергоефективність підтверджену провідними світовими центрами сертифікації. Відрізняються високим рівнем надійності та якості, ідеально підходять для використання в будинках з пасивним типом опалення.
  • PONZIO PE78 N HI – алюмінієва система виробництва італійської торгової марки PONZIO – система з трикамерною конструкцією профілю з пазом для фурнітури в стандарті «євро» і з пазом для фурнітури, який використовуються у вікнах і балконних дверях з профілів ПВХ або дерев'яних дверях та вікнах. Призначена для конструкцій вікон з дуже високими вимогами до термоізоляції. Конструктивна глибина профілів для рам становить 78 мм, а для стулок 86 мм. Застосування багатокамерних термомостів 42 мм і двокомпонентного центрального ущільнювача дозволяє досягти високої термоізоляції. У версії PE 78 N HI рамний коефіцієнт теплопередачі складає від 0,91 м2К/Вт. Система дозволяє застосовувати широкий спектр фурнітури і полегшує її монтаж. Трикамерна конструкція профілів системи Ponzio PE 78N HI забезпечує високу жорсткість профілів, а, відповідно, дозволяє виготовляти конструкції з великими габаритами. Максимальний склопакет – 69 мм, максимальна вага стулки – 200 кг.
Виробник ГАРНІКА
Контактна інформація Поштова адреса: м.Кременчук, вул. Садова, 4, т/ф 0506404822, ел.адреса: calc@garnika.com.ua, сайт: www.garnika.company
Детальна інформація щодо продукту http://www.ponzio.pl
Матеріал Алюміній
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 1,00

Річна економія
Річна економія: 2 900 грн / 2400 кВт·год*
89,5%
10,5%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення PONZIO PE78 N HI / 4і-16Ar-4-16Ar-4і

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.