POLIMIN ТЕПЛО-ФАСАД ППС (100 мм)

від Polimin
  • Утеплення пінопластом "Століт", оздоблення мінеральною штукатуркою під фарбування Системні компоненти: Грунтовка універсальна АС-7 Клей для мінеральної вати П-19 Утеплювач СТОЛІТ ПСБ-С-25 (100 мм) Механічні кріплення (парасольки) 160мм Лугостійка сітка 160 Армуючий шар П-20 Контакт-грунт АС-3 Штукатурка короїд 2,5 мм ШФ-1 Акрилова фасадна фарба АF-1 (Штукатурка баранчик 2,5 мм ШФ-5 Акрилова фасадна фарба АF-1; Акриловий короїд 2 мм АК-20 (база); Акриловий баранчик 1,5мм АВ-15 (база)
  • Утеплення пінополістирольними плитами щільністю 16кг, оздоблення мінеральною штукатуркою короїд під фарбування акриловою фарбою або готовою акриловою штукатуркою. Гарантія 5-10 років.
Детальна інформація щодо продукту http://polimin.ua/
Виробник Polimin
Контактна інформація ТОВ "Фомальгаут-Полімін", Україна, 03680, м.Київ, вул. Пшенична, 2-А, тел.: +38 (044) 403-34-42, 490-35-82, www.polimin.ua
Матеріал Фасадні системи
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,039
Товщина, мм 100
R, м²К/Вт 2,56

Річна економія
Річна економія: 11 000 грн / 9000 кВт·год*
77,3%
22,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення POLIMIN ТЕПЛО-ФАСАД ППС (100 мм)

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.