Perfect KBE 88 / 4i-24-4-16-4i

від Perfect
  • Новітня 7-и камерна система європейського виробництва – надійна, екологічна та масивна. Це гарантує довгі строки служби та відмінну звукоізоляцію приміщення. Високий показник опору передачі тепла дозволяє цій системі бути одніє з найбільш енергоефективних на ринку.
  • КВЕ 88 - відмінний вибір для тих, хто бажає заощадити на опаленні заміського будинку чи квартири. Сім повітряних камер забезпечують високу шумо- та теплоізоляцію, а товсті стінки профілю - міцність та надійність. Для семикамерної профільної системи характерні покращені технічні характеристики, зокрема опір теплопередачі, що становить – 0,82 м.кв. С./Вт. Вікно підсилюється надійним армуванням у 1,5 мм, що дозволяє виготовити стійкі конструкції навіть великих розмірів. Квадратна форма армування в рамі забезпечує достатню жорсткість для високоповерхівок навіть з найвищим вітровим навантаженням.Максимально утеплити та шумоізолювати приміщення допоможе додатковий контур ущільнення по периметру стулки.
Виробник Perfect
Контактна інформація Perfect, Тернопільська, обл., с. Озерна, вул. Б. Хмельницького, 8, тел.: 0800-210-400
Детальна інформація щодо продукту https://perfect-okna.com.ua/...
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Повітря
R, м²К/Вт 0,90

Річна економія
Річна економія: 2 800 грн / 2300 кВт·год*
90,0%
10,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Perfect KBE 88 / 4i-24-4-16-4i

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.