Perfect 8 / 4-16A-4-16A-4E

від Perfect
  • Вікна Perfect 8 - найтепліші. Максимальний показник тепло- та шумоізоляції 1.14 м.кв.*С/Вт. Дана віконна конструкція належить до нового покоління вікон і забезпечує найвищі показники завдяки 8 камерам у профілі, можливістю встановити енергозберігаючі склопакетиз аргоном чи криптоном.та з теплою (пластиковою) дистанційною рамкою Високий рівень безпеки досягається завдяки протизламній німецькій фурнітурі із ступеневим нахилом для провітрювання. Третій контур ущільнення забезпечує найвищий ступінь герметичності. Вишуканий стиль, ультрасучасний вигляд від дизайнерів Lamborghini , вишуканість, статусність - характерні ознаки віконної конструкції Perfect 8!
  • Профільна система нового покоління забезпечує найвищий рівень теплоізоляції, що дозволить суттєво зекономити на опаленні та створити комфортні умови в будинку. PERFECT 8 відповідає найвищим стандартам щодо енергоефективності, володіючи коефіцієнтом опору теплопередачі в 1,14 м.кв.*гр.С/Вт Застосування оцинкованого металевого армування забезпечує статичність та жорсткість конструкції, а також стійкість до вологості і несхильність до корозії.Така будова забезпечує міцність, надійність, якісне протистояння найсильнішим вітрам. Рекомендується використання енергозберігаючого скла з теплою (пластиковою) дистанційною рамкою та аргоном – це гарантія максимального захисту від втрати тепла та конденсату. Також можуть застосовуватися шумозахисні, сонцезахисні, мультифункціональні та протиударні стекла. Ультрасучасний та округлий вигляд вікна гарантує враження солідності, вишуканості, стильності та відмінного смаку. Плавні згини та глянцева поверхня – найсучасніші тенденції віконного ринку втілені в цій системі.
Виробник Perfect
Контактна інформація Perfect, Тернопільська, обл., с. Озерна, вул. Б. Хмельницького, 8, тел.: 0800-210-400
Детальна інформація щодо продукту https://perfect-okna.com.ua/...
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,94

Річна економія
Річна економія: 2 800 грн / 2300 кВт·год*
90,0%
10,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Perfect 8 / 4-16A-4-16A-4E

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.