Perfect 5 / 4Е-10Ar-4-8Ar-4Е

від Perfect
  • Perfect 5 - найпопулярніша віконна конструкція нового покоління. Завдяки 5 камерному профілю з опором теплопередачі 0.66 та двокамерному склопакету шириною 32 мм з аргоном відповідає усім вимогам щодо енергозбереження та шумоізоляції. Використання німецької фурнітури та протизламної віконної ручки забезпечують надійний захист вашої оселі від будь-яких зовнішніх втручань чи атмосферних чинників. Perfect 5 - прекрасний вибір для тих, хто цінує безпеку, комфорт та дбає про ощадливість!
  • Найпопулярніша п’ятикамерна система нового покоління відповідає всім вимогам щодо енергоефективності. Високий показник теплоопору та звукоізоляції зумовлює широку сферу використання – від квартир в центрі міста до заміських будинків.Даний 5-ти камерний профіль володіє оптимальним коефіцієнтом опору теплопередачі – 0,91 м.кв. С./Вт.Оцинкований метал всередині профілю забезпечує можливість виготовлення великогабаритних конструкцій завдяки підсиленій жорсткості та стійкості.Вікно не боїться температурних стрибків, сильних вітрів, а головне – не піддається деформації. Спеціальне покриття армування захищає його від пошкоджень та корозії."Використовується лише німецька фурнітура найвищої якості, яка дозволяє просто та зручно користуватися вікном. Плавні лінії – це не лише естетика та дизайн, це зручність та простота в догляді. Інноваційність та передові технології гарантують справну роботу після тисяч відкривань!"
Виробник Perfect
Контактна інформація Perfect, Тернопільська, обл., с. Озерна, вул. Б. Хмельницького, 8, тел.: 0800-210-400
Детальна інформація щодо продукту https://perfect-okna.com.ua/...
Матеріал ПВХ
Кількість шарів скла 3
Газовий склад камер Аргон
R, м²К/Вт 0,81

Річна економія
Річна економія: 2 600 грн / 2100 кВт·год*
90,8%
9,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Perfect 5 / 4Е-10Ar-4-8Ar-4Е

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.