PENOBOARD PB-30-D-SL-50

від Penoboard
  • матеріал що застосовуються для теплоізоляції будь яких поверхонь
  • Теплоізоляційний матеріал з спіненого полістиролу, виготовлений методом екструзії, має закриту структуру, довговічний, инертний, єкологічний, не горить, вологостійкий, досить міцний до механічних впливів, стійкий до впливу багатьох хімічних речовин, може застосовуватись при теплоізоляції практично будь-якох споруд.
Детальна інформація щодо продукту http://penoboard.com/...
Виробник Penoboard
Контактна інформація 73049, м. Херсон, вул. 23-я Східна, 41а, т. (0552)314410,314403 WWW.penoboard.com, e-mail:info@penoboard.com
Матеріал Ектрудований пінополістирол
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,036
Товщина, мм 50
R, м²К/Вт 1,39

Річна економія
Річна економія: 3 300 грн / 2700 кВт·год*
93,2%
6,8%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення PENOBOARD PB-30-D-SL-50

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.