PEGASUS D 40 K 130

від Ferroli
 • ПІДЛОГОВИЙ ГАЗОВИЙ КОТЕЛ, ЧАВУННИЙ ТЕПЛООБМІННИК, ВБУДОВАНИЙ БОЙЛЕР НА 13О ЛІТРІВ, ПРИРОДНА ТЯГА, ВІДКРИТА КАМЕРА ЗГОРЯННЯ, ЕЛЕКТРОРОЗПАЛ
 • ПЕРЕВАГИ PEGASUS D K 130:

  • теплообмінник складається з пакету чавунних секцій, що виготовляються за допомогою профільного лиття з високоякісного термопластичного чавуну;
  • всі чавунні секції проходять гідравлічні випробування високим тиском;
  • оптимальне розташування ребер теплообмінника забезпечує високий ККД і економію палива;
  • наявність розширювального бака на контурі опалення емністю 12 літрів і на контурі ГВП емністю 4 літри (опція);
  • два циркуляційні насоси - для контура опалення і контура ГВП;
  • можливість експлуатації, як на природному, так і на зрідженому газі (за умови використання спеціального опційного комплекту).
Контактна інформація вул. Преображенська (Івана Клименко) 10/17, Київ, 03037, Tel. +380 44 5370239, info@ferroli.kiev.ua, http://ferroli.ua/
Детальна інформація щодо продукту http://ferroli.ua/...
Технологія газовий котел
Максимальна потужність, кВт 40,1
Мінімальна потужність, кВт 17,7
Ефективність, % 92,0

Річна економія
Річна економія: 2 600 грн / 2100 кВт·год*
90,8%
9,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення PEGASUS D 40 K 130

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.