PASSIVE HOUSE BLOCK - 250

від Danica
  • Блок нез'ємної опалубки з утеплювачем Neopor®
  • Блок нез'ємної опалубки з утеплювачем Neopor® товщиною 250 мм призначений для зведення зовнішніх стін енергоефективних будинків. Складається з панелі утеплювача Neopor® ( 1000 мм х 300 мм х 250 мм ), гіпсової панелі (1000 мм х 300 мм х 30 мм) та семи пластикових стяжок (перемичок), які з'єднують між собою гіпс і утеплювач
Детальна інформація щодо продукту https://danica.ua/...
Виробник Danica
Контактна інформація Будівельна компанія "DANICA", вул. Новозабарська, 23, м. Київ, +38 044-359-11-11, +38 067-538-86-72, rs@danica.kiev.ua, www.danica.kiev.ua
Матеріал Фасадні системи
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,032
Товщина, мм 250
R, м²К/Вт 7,72

Річна економія
Річна економія: 13 500 грн / 11100 кВт·год*
72,1%
27,9%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення PASSIVE HOUSE BLOCK - 250

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.