Panther 30 KTV (Пантера) 29,9 кВт

від Protherm
  • Настінний газовий котел Незалежне регулювання температури опалення та гарячої води Средний КПД за отопительный сезон 92% Вбудований пластинчатий теплообмінник з нержавіючої сталі
  • Технічний опис Пантера - це настінний газовий котел з функцією приготування гарячої води Потужність котла регулюється модуляційним пальником Середній ККД за опалювальний сезон 92% Вбудована комунікаційна шина eBus Інформаційний дисплей на панелі керування газовим котлом Примусове відведення продуктів згорання (KTV) або природне відведення продуктів згорання (KOV) Можливості встановлення котла Роздільні теплообмінники для опалення та гарячої води. Розширений перелік кодів налаштувань для адаптації газового котла під індивідуальну систему опалення Використання в низькотемпературних системах опалення Можливість управління роботою приладу від кімнатного термостату і (або) датчика зовнішньої температури Функції котла Функція «Комфорт» — гаряча вода через 5 с Контроль температури гарячої води на виході Функція вибору режимів роботи опалювального котла (зима/літо/відпустка) Вбудований циркуляційний насос з автоматичним перемиканням швидкостей, 3-ходовий вентиль, закритий розширювальний бак, автоматичний повітреспусник, байпас з регулюванням Вбудований пластинчатий теплообмінник з нержавіючої сталі Пальник з хромо–нікелевої сталі Постійно діюча функція протизамерзання, захист від заклинюваня насосу та 3-ходового вентиля Контроль стану та пошук несправностей через систему діагностики, збереження 10 останніх помилок в пам‘яті котла Управління функціями апарату за допомогою кнопок та дисплею Датчик тиску води в системі опалення Кран підживлення зі зворотнім клапаном та кран зливу води з апарату
Виробник Protherm
Контактна інформація ДП "Вайлант Груп Україна", Україна, м. Київ, вул. Лаврська, 16, тел.: +38 (044) 339-98-41
Детальна інформація щодо продукту https://www.protherm.ua/...
Технологія газовий котел
Максимальна потужність, кВт 29,9
Мінімальна потужність, кВт 9,0
Ефективність, % 92,0

Річна економія
Річна економія: 2 600 грн / 2100 кВт·год*
90,8%
9,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення Panther 30 KTV (Пантера) 29,9 кВт

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.