Panasonic Aquarea T-CAP KIT-WXC09H3E5

від Panasonic
  • Зовнішній блок: WH-UX09HE5 Внутрішній блок: WH-SXC09H3E5 Технологія T-CAP дозволяє працювати навіть при температурі -28 ° C Постійна потужність обігріву до -20 ° С Температура нагріву води до 60 ° C Сучасна модифікація пульта керування H Нова форма внутрішнього блоку Високий COP - 4,84 на A7W35
  • Зовнішній блок: WH-UX09HE5 Внутрішній блок: WH-SXC09H3E5 Технологія T-CAP дозволяє працювати навіть при температурі -28 ° C Постійна потужність обігріву до -20 ° С Температура нагріву води до 60 ° C Сучасна модифікація пульта керування H Нова форма внутрішнього блоку Високий COP - 4,84 на A7W35 Тепловий насос ідеально підходить для житлових приміщень в якості єдиного джерела тепла. T-CAP забезпечує надзвичайно високу ефективність, незалежно від зовнішньої температури чи температури води. Підходить для систем з теплою підлогою, низькотемпературними радіаторами або фанкойлами. Є можливість підключити термостат для кращого контролю і керування охолодженням / обігрівом.
Виробник Panasonic
Контактна інформація ТОВ «ТК «ОПТІМ», 03680, Україна, м. Київ, вул. Пшенична, 9, тел.: +38 (044) 406-40-45
Детальна інформація щодо продукту http://optim.ua/...
Максимальна потужність, кВт 9,0
Технологія повітря-вода
COP 3,59

Річна економія
Річна економія: 32 300 грн / 27200 кВт·год*
31,5%
68,5%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Panasonic Aquarea T-CAP KIT-WXC09H3E5

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.