Panasonic Aquarea HIGH PERFORMANCE KIT-WC12H9E8

від Panasonic
  • Зовнішній блок: WH- UD12HE8 Внутрішній блок: WH-SDC12H9E8 Сучасна модифікація пульта керування H Висока продуктивність і ефективність навіть при температурі -7 ° C і -15 ° C Працює до -20 ° С Температура нагріву води до 60 ° C Нова форма внутрішнього блоку Високий COP - 4,14 на A7W35
  • Зовнішній блок: WH- UD12HE8 Внутрішній блок: WH-SDC12H9E8 Сучасна модифікація пульта керування H Висока продуктивність і ефективність навіть при температурі -7 ° C і -15 ° C Працює до -20 ° С Температура нагріву води до 60 ° C Нова форма внутрішнього блоку Високий COP - 4,14 на A7W35 Завдяки високо-технологічному і розширеному управління системою, вона може підтримувати високу продуктивність і ефективність навіть при -7 ° C і -15 ° C. Програмне забезпечення Aquarea оптимізовано для задоволення потреб будинків з низьким споживанням енергії, щоб максимізувати ефективність використання енергії. Незалежно від погоди, Aquarea може працювати навіть при -20 ° C. Компактна конструкція зовнішнього блоку робить установку дуже простою.
Контактна інформація ТОВ «ТК «ОПТІМ», 03680, Україна, м. Київ, вул. Пшенична, 9, тел.: +38 (044) 406-40-45
Детальна інформація щодо продукту http://optim.ua/...
Максимальна потужність, кВт 12,0
Технологія повітря-вода
COP 3,50

Річна економія
Річна економія: 32 000 грн / 27000 кВт·год*
32,0%
68,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Panasonic Aquarea HIGH PERFORMANCE KIT-WC12H9E8

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.