OEM Vario 400-5 hp

від AkoTec
  • Системи сонячного колектора з баком використовуються для побутового нагріву води сонячним випромінюванням в замкнутій системі.
  • У системи колектора високоефективні вакуумні трубки (теплові трубки) безпосередньо підключені до ізольованого резервуара для води. Через сонячне випромінювання на теплову трубу, відбувається процес випаровування в вакуумній трубці . Одержаний пар піднімається вгору в конденсаторі головки вакуумної трубки, яка знаходиться в баці. Вода, яка потребує підігріву, забезпечує споживання тепла через головку конденсатора. Це означає, що, в свою чергу, пара конденсується і охолоджується в голівці конденсатора. Цей процес триває до тих пір, поки сонячна енергія або дифузне випромінювання досягає вакуумних трубок або бак для гарячої води нагрівається. У разі недостатнього сонячного або дифузного випромінювання, електричний нагрівальний патрон нагріває воду до тих пір, поки не буде досягнута задана температура.
Виробник AkoTec
Контактна інформація "Green Trade House", 02160, Україна, м. Київ, просп. Воз'єднання, 15, тел.: +38 (044) 393-06-70, eurotorgdim@ukr.net
Детальна інформація щодо продукту http://akotec.eu/...
Технологія Вакуумний
Ефективність, % 70,0

Річна економія
Річна економія: 3 700 грн / 3000 кВт·год*
30,0%
70,0%

Базове річне енергоспоживання на гаряче водопостачання 4272кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення OEM Vario 400-5 hp

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.