Octopus is61

від Octopus
  • Теплові насоси Octopus - найекономічніше джерело тепла для систем опалення та гарячої води. Octopus застосовується в житлових будинках, офісних центрах, спортивних комплексах, виробничо-складських приміщеннях, готелях. Використання технології теплового насоса Octopus - дозволяє скоротити витрати, більш ніж на 70%, в порівнянні з традиційними джерелами тепла. Гарантована робота до - 42°С. Гарантійний термін роботи – 20 років.
  • Тепловий насос - це обладнання, яке забирає низькотемпературну енергію з навколишнього середовища і передає її через теплоносій в систему опалення. За допомогою теплового насоса навіть зимою можна забирати тепло із зовнішнього повітря для обігріву приміщення. Це можливо завдяки циркулюючому в тепловому насосі носію енергії або холодоагенту, температура кипіння якого при атмосферному тиску -42,6°C. В порівнянні з такою температурою повітря тепліше, навіть якщо його температура –20 ̊С, і при цій температурі скраплений фреон (холодоагент) перетворюється у пару. Необхідна для випаровування енергія береться з навколишнього середовища. На передачу тепла істотно впливає швидкість руху повітря і його відносна вологість. Волога, що знаходиться в повітрі, конденсується на холодному профілі випарника, при цьому поглинається енергія, що вивільняється при конденсації. На профілі утворюється іній або лід, який по суті представляє собою для холодоагента акумулятор теплової енергії.Холодоагент стискається в компресорі, внаслідок чого його температура підвищується, залежно від тиску, до +64°C. У конденсаторі (теплообміннику) холодоагент конденсується, а теплова енергія, що вивільняється, передається через воду в опалювальну систему. По дорозі назад у випарник скраплений холодоагент проходить через розширювальний клапан, в якому тиск падає до початкового рівня і холодоагент випаровується.
Виробник Octopus
Контактна інформація ТОВ "Октопус Енерджі", м.Київ, вул. Набережно-Лугова, 2-В, тел.: +38 (068) 820-22-22
Детальна інформація щодо продукту http://www.octopus.ua/...
Максимальна потужність, кВт 9,6
Технологія повітря-вода
COP 3,59

Річна економія
Річна економія: 32 300 грн / 27200 кВт·год*
31,5%
68,5%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Octopus is61

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.