"Новосел" - фасон "17021717-3"

від Новий Світ
  • Вхідні двері «Новосел» увібрали в собі найкращі дизайнерські та інженерні рішення, поєднують в собі красу, оригінальність та водночас міцність і довговічність.
  • Блок дверний металевий протиударний з підвищеними характеристиками міцності, вхідний в приміщення призначений для захисту від зломів і несанкціонованих вторгнень. Серія - «Новосел». Блок дверний являє собою зварену конструкцію, виготовлену із сталевих профілів і сталевого листа зовнішньої обшивки товщиною 2 мм. Замок захищений від висвердлювання спеціальними твердосплавними елементами конструкції. З боку навісів встановлені 4 сталевих штиря, що блокують двері від злому в разі зрізання навісів. За своїми характеристиками блок дверний відноситься до другої категорії міцності щодо опору злому ДСТУ Б В.2.6.-11: 2011. Два контури ущільнення по периметру притвору, а також заповнені теплоізоляційним матеріалом порожнини полотна і коробки забезпечують хорошу теплову і звукову ізоляцію. Клас вогнестійкості EI 60 (хвилин). Двері серії «Новосел» Розмір «С» 2070 * 970 * 125мм, під будівельний отвір, 2100 * 1000 мм. Застосування - приміщення. Утеплювач в полотні мінеральна вата Isover. Декоративні накладки з ПМЛ колір -Балтімор / саном. Набір фурнітури для дверей серії "Новосел": Замок Kale 352R65, додатковий замок-Kale 257L; Ручки "Punto-Mars" - хром; Циліндр M-T-L 7x7- хром; броненакладка - Apecs Protector Basik CR -хром; вічко Apecs-хром. Покриття металоконструкції порошковою фарбою по RAL 1015 (шагрень середня).
Виробник Новий Світ
Контактна інформація """Новий світ"" Україна 74900 Херсонська область м. Нова Каховка вул. Паризької Комуни, 2-д багатоканальний тел. / факс +38-05549-71111 відділ реклами та маркетингу: market@novyj-mir.ua торговий відділ: info@novyj-mir.ua "
Детальна інформація щодо продукту http://www.newworld.com.ua/...
Товщина, мм 81
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,034
R, м²К/Вт 0,70

Річна економія
Річна економія: 700 грн / 600 кВт·год*
98,5%
1,5%

Annual energy baseline 39722кВт·год/рік


Annual energy after replacement of "Новосел" - фасон "17021717-3"

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.