Novasfer UPM3 25-75 (3/4" НР) 6110

від Novasfer
  • Novasfer NOVASOL MONO - безкомпромісне рішення в плані ціна-якість. Виняткова надійність продукції підтверджується постійними випробуваннями насосів в лабораторіях. Однолінійні насосні групи для геліосистем з високоефективними циркуляційними насосами з ШІМ керуванням.
  • На зворотній лінії встановлено 3-х ходовий кульовий кран з вбудованим зворотним клапаном і термометром (0-160 ° С); спеціально розроблений для геліосистем високоефективний циркуляційний насос Grundfos UPM3 Solar з ШІМ керуванням; група безпеки (6 бар) з манометром (0- 10 бар) з виходом (3/4 "" НР) для розширювального бака; витратомір (1-6, 2-12, 8-28, 8-38 л / хв) з регулятором протоки і кранами для зливу та заповнення системи. Насосні групи укомплектовані теплоізоляційним кожухом з можливістю установки мікро контролера. Максимальна робоча температура 150 ° C.
Виробник Novasfer
Контактна інформація Altek, вул. Собінова, 1, м. Дніпро, Україна, 49083, + 38 (056) 732-06-38, http://altek.dp.ua/
Детальна інформація щодо продукту http://altek.ua
Товщина, мм 0
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,200

Річна економія
Річна економія: 0 грн / 0 кВт·год*
100,0%
0,0%

Базове річне енергоспоживання на опалення 22944кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Novasfer UPM3 25-75 (3/4" НР) 6110

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.