Nova Florida Pictor Condensing LINE TECH KRB 32

від NOVA Florida
  • Котел настінний конденсаційний, з попереднім змішуванням, тільки для опалення з можливістю підключення зовнішнього бойлера
  • котел настінний конденсаційний, з попереднім змішуванням, тільки для опалення з можливістю підключення зовнішнього бойлера (в комплект поставки не входить). Апарат оснащений триходовим клапаном для приєднання до котла зовнішнього бойлера ГВС. Три версії по потужності 24,8, 27,4 і 33,2 кВт (50 ° C - 30 ° C). У серійному виконанні котел призначений для роботи на метані або пропані. Теплообмінник з нержавіючої сталі в термополімерном кожусі орелка з повним попереднім змішуванням газ / повітря Модуляційний газовий клапан з постійним газоповітряним коефіцієнтом Вентилятор пальника із змінною швидкістю Трехскоростной циркуляційний насос системи опалення з вбудованим воздухоудалітелем Вбудований триходовий клапан Розширювальний бак об'ємом 10 л Модулювання потужності пальника Електронний розпал, іонізаційний контроль полум'я Температурний NTC-датчик ЖК-інтерфейс з функцією діагностики Байпас в серійній комплектації Функція захисту від замерзання Функція антибактеріальної захисту і захисту від замерзання зовнішнього бойлера Можливість під'єднання: зовнішнього бойлера, датчика зовнішньої температури, пульта дистанційного керування, електронної плати низькотемпературної зони Клас енергоефективності згідно 92/42 СEE: ★★★★ Клас емісії NOх (EN 297): 5
Виробник NOVA Florida
Контактна інформація ТОВ "Леон-Сервіс плюс", 08141, Україна, Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Петрівське, вул. Господарська 1а, тел.: +380 (44) 502-9048, info@leon.ua, www.leon.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.novaflorida.in.ua/...
Технологія конденсаційний котел
Максимальна потужність, кВт 32,0
Мінімальна потужність, кВт 9,5
Ефективність, % 108,7

Річна економія
Річна економія: 7 200 грн / 5900 кВт·год*
74,3%
25,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення Nova Florida Pictor Condensing LINE TECH KRB 32

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.


40 076 грн
Ви економите: 7 200 грн за рік*