Nova Florida Pictor Condensing Line Tech KB 24

від NOVA Florida
  • Настінні конденсаційні котли з вбудованим бойлером
  • Настінний конденсаційний котел з закритою камерою згоряння, з пальником повного попереднього змішування і з накопичувальним бойлером ГВП. Дві версії по потужності 24,8 і 27,4 кВт (50 ° C - 30 ° C). У серійному виконанні котел призначений для роботи на метані або пропані. Теплообмінник з нержавіючої сталі в термополімерном кожусі Пальник з повним попереднім змішуванням газ / повітря Модуляційний газовий клапан з постійним газоповітряним коефіцієнтом Вентилятор пальника із змінною швидкістю Трехскоростной циркуляційний насос з вбудованим воздухоудалітелем Розширювальний бак об'ємом 10 л Модуляція потужності в режимах опалення і ГВП Електронний розпал, іонізаційний контроль полум'я Температурні NTC-датчики в режимі опалення та ГВП інтерфейс з РК дисплеєм і функцією діагностики Байпас в серійній комплектації Вбудований накопичувальний бак ГВП на 25 літрів Пластинчастий теплообмінник ГВП з нержавіючої сталі триходовий електроклапан Клас енергоефективності згідно 92/42 СEE: ★★★★ Клас емісії NOх (EN 297): 5 Можливість під'єднання датчика зовнішньої температури, пульта дистанційного керування, плати управління низькотемпературної зони Система AQUA PREMIUM SYSTEM з'єднує вторинний пластинчастий теплообмінник з малогабаритним стратифікаційних накопичувальним бойлером, який підключається до роботи в разі підвищеної витрати гарячої води, його продуктивність становить 16,3 л / хв і 18,3 л / хв, відповідно для моделей KB 24 і KB 28 . У комплект поставки включена базова гідравлічна арматура, паперовий шаблон, набір заглушок для забору повітря.
Виробник NOVA Florida
Контактна інформація ТОВ "Леон-Сервіс плюс", 08141, Україна, Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Петрівське, вул. Господарська 1а, тел.: +380 (44) 502-9048, info@leon.ua, www.leon.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.novaflorida.in.ua/...
Технологія конденсаційний котел
Максимальна потужність, кВт 24,0
Мінімальна потужність, кВт 7,0
Ефективність, % 109,1

Річна економія
Річна економія: 7 300 грн / 6000 кВт·год*
73,8%
26,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення Nova Florida Pictor Condensing Line Tech KB 24

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.