Nova Florida Pegasus Condensing KRB 32

від NOVA Florida
  • Двоконтурний підлоговий конденсаційний котел з повним попереднім змішуванням забезпечений накопичувальним бойлером ГВП.
  • Двоконтурні підлогові конденсаційні котлис сенсорним РК дисплеєм, бойлером 130 літрів і комплектом управління низькотемпературної високотемпературної зонами. Первинний теплообмінник з нержавіючої сталі і термополімер Пальник з повним попереднім змішуванням Газовий клапан з модуляцією і постійним співвідношенням газ / повітря Можливість підключення GSM-модему для дистанційного включення / вимикання котла і авто діагностичне Вентилятор із змінною частотою обертів ротора Накопичувальний бойлер ГВП зі змійовиком, ємністю 130 л 3-швидкісний циркуляційний насос з автоматичним відводом повітряним клапаном 3-ходовий клапан пріоритету ГВС з електроприводом Розширювальний бак системи опалення ємністю 10 л Розширювальний бак бойлера ємністю 5 л Функція захисту від розморожування системи опалення та бойлера Функція «Антілегіонелла» для бойлера ГВС Зручне бокове підключення трубопроводів Клас енергоефективності згідно 92/42 СEE: ★★★★ Клас емісії NOх (EN 297): 5 Котел може поставлятися в наступних комплек-таціях: KRBS-V - з 2-ма вбудованими комплектами високотемпературної і низькотемпературної зон KRBS-Z - з 3 вбудованими комплектами, два комплекти низькотемпературної зони і один високотемпературної
Виробник NOVA Florida
Контактна інформація ТОВ "Леон-Сервіс плюс", 08141, Україна, Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Петрівське, вул. Господарська 1а, тел.: +380 (44) 502-9048, info@leon.ua, www.leon.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.novaflorida.in.ua/...
Технологія конденсаційний котел
Максимальна потужність, кВт 32,0
Мінімальна потужність, кВт 9,5
Ефективність, % 108,3

Річна економія
Річна економія: 7 100 грн / 5800 кВт·год*
74,7%
25,3%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення Nova Florida Pegasus Condensing KRB 32

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.