Nova Florida ORION CTFS 32

від NOVA Florida
  • Котел двохконтурний з закритою камерою згоряння та примусовою тягою підвищеного комфорту. Котел оснащено первинним мідним теплообмінником, теплообмінником гарячої води на 26 пластин з нержавіючої сталі, та сенсорною панелью керування з РК - дисплеєм.
  • Котел з закритою камерою згоряння та примусовою тягою. Котел оснащено первинним мідним теплообмінником, теплообмінником гарячої води з нержавіючої сталі на 26 пластин в теплоізоляції для реалізації функції гарячого старту, та сенсорною панелью керування з РК - диплеєм. Малі габаритні розміри котла дозволяють встановлювати його навідь у невеликих приміщеннях. Котел оснащено розширювальним баком ємністю 7 літрів, пресостатом димовіх газів, термостатом перегріву, автоматичним розповітрювачем та датчиком протоку гарячої води. Котел має режими захисту від замерзання, блокування циркуляційного насосу, та перегріву, а також систему автоматичного підживлення системи опалення. Котел має можливість роботи в погодозалежному режимі при підключені датчика температури зовнішнього повітря, та керування системами нагріву гарячої води за рахунок сонячних колекторів. За рахунок плат розширення котел має можливість керувати зонами опалення (до 4 зон) з підмішуючими клапанами та без них.
Виробник NOVA Florida
Контактна інформація ТОВ "Леон-Сервіс плюс", 08141, Україна, Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Петрівське, вул. Господарська 1а, тел.: +380 (44) 502-9048, info@leon.ua, www.leon.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.novaflorida.in.ua/
Технологія газовий котел
Максимальна потужність, кВт 30,8
Мінімальна потужність, кВт 9,2
Ефективність, % 93,4

Річна економія
Річна економія: 2 900 грн / 2400 кВт·год*
89,5%
10,5%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення Nova Florida ORION CTFS 32

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.