Nova Florida Orion Condensing KRB 32

від NOVA Florida
  • Одноконтурний конденсаційний котел з повним попереднім змішуванням
  • Конденсаційний газовий котел з сенсорним дисплеєм, повним попереднім змішуванням і закритою камерою згоряння. Ідеально підходить для роботи з зовнішнім бойлером. Вбудований триходовий клапан Первинний теплообмінник з нержавіючої сталі і термополімер Пальник з повним попереднім змішуванням Газовий клапан з модуляцією і постійним співвідношенням газо-повітряної суміші Вентилятор із змінною частотою обертання Циркуляційний насос із змінною частотою оборотів ротора і вбудованим клапаном для видалення повітря Мембранний розширювальний бак, ємністю 10 літрів Можливість підключення GSM-модему для дистанційного включення / вимикання котла і авто діагностичне (опція) Багатофункціональний реле для підключення зональних клапанів, управління системою сонячних колекторів або віддаленої диспетчеризації котла Рівень комфортності ГВС: ★★★ Автоматична і ручна системи підживлення котла Електрозахист рівня IPX5D Клас ефективності згідно 92/42 / CEE: ★★★★ Клас за викидами NOx (EN 297): 5 У комплектацію включено комплект біконічних кранів газ / вода базовий комплект підключень паперовий шаблон для монтажу комплект заглушок Є можливість підключення датчика температури зовнішнього повітря пульта дистанційного керування плати управління низькотемпературними зонами опалення
Виробник NOVA Florida
Контактна інформація ТОВ "Леон-Сервіс плюс", 08141, Україна, Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Петрівське, вул. Господарська 1а, тел.: +380 (44) 502-9048, info@leon.ua, www.leon.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.novaflorida.in.ua/...
Технологія конденсаційний котел
Максимальна потужність, кВт 24,0
Мінімальна потужність, кВт 7,0
Ефективність, % 108,3

Річна економія
Річна економія: 7 100 грн / 5800 кВт·год*
74,7%
25,3%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення Nova Florida Orion Condensing KRB 32

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.