Nobel NB 1-24 SE PRO V2

від Nobel
  • NOBEL PRO V2 – двоконтурний котел з бітермічним теплообмінником, який призначений для простих систем опалення та приготування гарячої води. Котел має зручну панель управління з ручками і LCD-дисплеєм, де відображається необхідна інформація для користувача. Надійна гідравліка з якісним мідним теплообмінником і високопродуктивним циркуляційним насосом забезпечують безперебійне нагрівання радіаторів в опалювальний період часу. Для більш точного керування температурою існує можливість підключити кімнатний хронотермостат. Котел NOBEL PRO V2 створений для об'єктів з базовими функціями і за доступною ціною.
  • NOBEL PRO V2 – двоконтурний котел з бітермічним теплообмінником, який призначений для простих систем опалення та приготування гарячої води. Котел має зручну панель управління з ручками і LCD дисплеєм, де відображається необхідна інформація для користувача. Надійна гідравліка з якісним мідним теплообмінником і високопродуктивним циркуляційним насосом забезпечують безперебійне нагрівання радіаторів в опалювальний період часу. Для більш точного керування температурою існує можливість підключити кімнатний хронотермостат. Котел NOBEL PRO V2 створений для об'єктів з базовими функціями і за доступною ціною.
Виробник Nobel
Контактна інформація ПП "Водна Техніка", м. Київ, пер. Магнітогорський, 1, тел.: +38 (044) 206-66-10, info@komfort.com.ua, www.komfort.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://komfort.com.ua/...
Технологія газовий котел
Максимальна потужність, кВт 23,7
Мінімальна потужність, кВт 9,3
Ефективність, % 92,0

Річна економія
Річна економія: 2 600 грн / 2100 кВт·год*
90,8%
9,2%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річнеенергоспоживання після встановлення Nobel NB 1-24 SE PRO V2

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.