NIBE F1245 R 5 кВт 230V

від NIBE
  • Моделі теплових насосів F1145/1245 розсіл/вода або вода/вода мають ще більшу енергоефективність, низькі витрати на опалення та гаряче водопостачання, а також значні зручності в керуванні, ніж F1126/1226.
  • Можливо вирішити безліч завдань за допомогою додаткових аксесуарів - нагрів басейну, кондиціювання та інших. Вбудований Інтернет-моніторинг. До теплового насосу NIBE F1145 можна підключити зовнішній бойлер гарячої води непрямого нагріву. В свою чергу NIBE F1245 вже має вбудований бойлер об’ємом у 180 літрів. Теплові насоси NIBE F1145/1245 можуть бути об’єднані в каскад до 9 одиниць.
Виробник NIBE
Контактна інформація ТОВ "Теплові насоси", 03028, м. Київ, вул. Малокитаївська, 7А, тел.: +38 (044) 229-5569, teplonasos@gmail.com, www.nibe.ua
Детальна інформація щодо продукту http://www.nibe.ua/...
Максимальна потужність, кВт 4,9
Технологія вода-вода, грунт-вода
COP 4,62

Річна економія
Річна економія: 35 400 грн / 29600 кВт·год*
25,5%
74,5%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення NIBE F1245 R 5 кВт 230V

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.