• Новини
  • Компенсації за жовтень виплачені клієнтам в повному обсязі
Компенсації за жовтень виплачені клієнтам в повному обсязі
Дата публікації:
29 листопада 2018 р.

Повідомляємо, що всі компенсації, які були підтверджені клієнтам за програмою IQ energy у жовтні 2018 р., вже виплачені в повному обсязі.

Нагадаємо, що програма працює не лише з фізичними особами, а й з ОСББ. Один з партнерів програми IQ energy, ОТП Банк, розробив кредитний продукт для ОСББ, спрямований на фінансування широкого спектру енергоефективних заходів.

Для ОСББ доступні всі товари та технології, представлені в каталозі. Крім того, за запитом представників ОСББ інженерами програми будуть розглянуті і відсутні в каталозі енергоефективні рішення в рамках наявних категорій.

Розмір компенсації для ОСББ по програмі IQ energy складає 40% від суми кредиту/інвестицій. Компенсація поширюється не тільки на основну категорію, але й на послуги монтажу, а також супутні матеріали, за умови їх придбання в кредит у банку-партнера програми IQ energy. Компенсацію виплачують у євро на банківський рахунок позичальника в банку, у якому було взято кредит. Пріоритет віддаватиметься комплексними рішеннями щодо тепломодернізації багатоквартирних будинків.

Дізнатися більше про програму фінансування енергомодернізації житла у багатоквартирних будинках з ОСББ.