• Новини
  • «Нова Лінія» приєдналася до європейської програми IQ energy
«Нова Лінія» приєдналася до європейської програми IQ energy
Дата публікації:
1 серпня 2017 р.

Відтепер, купуючи в інтернет-магазині національної мережі декоративно-будівельних гіпермаркетів «Нова Лінія» енергоефективне обладнання в кредит, клієнти можуть компенсувати до 3000 євро завдяки участі в європейській програмі IQ energy, яка фінансується Партнерством Е5Р за підтримки Європейського Союзу. Пропозиція діє для нових та існуючих власників кредитних карт від Райффайзен Банку Аваль та ОТП Банку.

В даний момент до списку товарів в інтернет-магазині з компенсацією IQ energy входять високоефективні твердопаливні та газові котли, енергозберігаючі вікна, теплоізоляція, елементи системи опалення (радіатори, ізоляція для труб, насоси, терморегулятори) та інші товари. З повним переліком продукції, доступної для участі в програмі, та додатковою інформацією про програму  можна ознайомитися в спеціальному розділі на сайті nl.ua.

З програмою IQ energy клієнти «Нової Лінії» отримали можливість компенсувати 35% від інвестицій в енергоефективні товари, оплачені за рахунок кредитних коштів. Для цього необхідно:

  • Отримати кредитну картку в одному з банків-партнерів (якщо людина ще не має кредитної карти від Райффайзен Банку Аваль чи ОТП Банку).
  • Купити за кредитні кошти (в межах кредитного ліміту по карті) енергоефективні товари з позначкою “IQ energy” та подати заявку на реєстрацію в програмі.
  • Встановити придбані матеріали і обладнання та подати заявку на отримання компенсації.
  • Отримати компенсацію до 3000 євро після проходження процедури верифікації.

Cлужба підтримки nl.ua: (044) 393 76 26.

Програма IQ energy («Ай-Кью енерджі») розроблена Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), фінансується Партнерством Е5Р за підтримки Європейського Союзу. Загальний обсяг компенсацій на утеплення житла – 15 мільйонів євро. Строк дії програми – до 10.09.2020. Метою програми є підвищення енергоефективності житлового сектора України.

Національна мережа декоративно-будівельних гіпермаркетів «Нова Лінія» – один з лідерів на ринку вітчизняного рітейлу в форматі Home Improvement і DIY.