• Новини
  • Інформація для постачальників та виробників
Інформація для постачальників та виробників
Дата публікації:
15 жовтня 2020 р.

Шановні партнери Програми IQ energy,

Як вам вже відомо, у вересні 2020 року програма IQ energy повністю виконала свою місію щодо підтримки енергоефективності житлових будинків в Україні, і IQ energy було завершено.

Започаткована у квітні 2016 року Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) програма IQ energy охопила понад 43 000 українських домогосподарств, що реконструювали свої будинки високоякісними енергоефективними матеріалами, які відповідають українським будівельним нормам, критеріям Програми та міжнародним стандартам. Гранти учасникам програми в обсязі 15 млн. євро надав фонд Східноєвропейського партнерства з питань енергоефективності та довкілля (E5P), де найбільший внесок зробив Європейський Союз. Фінансування технічної підтримки забезпечував уряд Швеції.

Щороку проекти, які брали участь у програмі, дозволяють економити близько 72 596 МВт первинної енергії та зменшують шкідливі викиди CO2 на 27 732 тонни.

Всі ці вражаючі результати не були б досягнуті без вашої безпосередньої участі. Ми хотіли б подякувати вам за ваш внесок та плідну співпрацю.

В той же час ми завершили міграцію технологій, присутніх у Каталозі Технологій IQ energy, до загальної бази даних "Green Technology Selector (GTS)" ЄБРР, яка була розроблена для використання у всіх країнах, де ЄБРР здійснює свою діяльність (38 країн по всьому світу).

Метою розробки GTS є створення всесвітнього переліку/бази даних енергоефективних (зелених) матеріалів та обладнання відповідно до технічних критеріїв, встановлених ЄБРР, та створення глобального переліку/бази даних продуктів, чинних у всіх країнах, де ЄБРР має програми підтримки енергоефективності. Це забезпечити можливість безпосереднього фінансування інвестицій у таке обладнання та матеріали за рахунок коштів ЄБРР, оскільки вони вважаються автоматично придатними для такого фінансування.

GTS також можна розглядати як показник підтримки ЄБРР та ключ до впровадження зелених технологій у 38 країнах, де ЄБРР здійснює свою діяльність. Інформація про товари та продавців/виробників, що входять до GTS, буде доступною у всіх країнах, що використовують GTS.

Додавання продуктів, що відповідають технічним критеріям енергоефективності, до бази GTS  може здійснюватися компаніями, які є авторизованими виробниками та постачальниками/дилерами тощо. Дозвіл надається відповідно до заявок, створених на сайті https://techselector.com/ukraine-en/ і ця послуга є безкоштовною.

Додавання продуктів може здійснюватися безпосередньо компаніями-виробниками або дилерами, що уповноважуються цими компаніями.

Оскільки Україна є важливим виробником та експортером енергоефективних будівельних матеріалів та обладнання, ми вважаємо, що включення своєї продукції до цієї системи буде привабливим для вітчизняних виробників. Більше того, розмір та різноманітність ринку цих продуктів також відкриє шлях для розвитку таких фінансових програм, як IQ energy, у майбутньому.

Відповідно, наш заклик до вас з цього приводу – зареєструватися на сайті GTS, знайти товари, які ви могли б продати, підв’язати їх та запропонувати себе як компанію, яка може надавати енергоефективні зелені технології для клієнтів. Ви також можете зареєструвати будь-які нові енергоефективні матеріали та обладнання, якщо вони досі відсутні в базі даних GTS.

Всю необхідну інформацію щодо функціонування та контактну інформацію для підтримки ви знайдете на сайті GTS https://techselector.com/