• Новини
  • Кількість товарів в Каталозі технологій IQ energy перевищила 4000 шт.
Кількість товарів в Каталозі технологій IQ energy перевищила 4000 шт.
Дата публікації:
7 липня 2017 р.

Кількість матеріалів і устаткування, на придбання яких можна отримати європейський грант за програмою енергоефективності від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) IQ energy, перевищила 4000 позицій. Про це сьогодні повідомили в прес-службі програми IQ energy.

Енергоефективні рішення, на які можливо отримати європейський грант IQ energy

Технологія

Кількість доступних рішень

Вікна

1208

Теплоізоляція

673

Котли

722

Системи опалення

673

Теплові насоси

533

Сонячні колектори

129

Вхідні двері

69

Лічильники тепла

4

 Керівник програми IQ energy Оксана Булгакова пояснює: «Матеріали та обладнання в Каталозі технологій IQ energy дозволяють зробити тепліше як квартиру, так і приватний будинок та зменшити комунальні платежі. Приємно відзначити, що у майже 60% підтверджених заявках на гранти використовуються матеріали українського виробництва».

До списку рішень, що дають можливість істотно скоротити витрати на опалення, включені як недорогі позиції, наприклад теплоізоляція труб (від 4 грн./м.п), так і високоефективні теплові насоси, що дозволяють економити більше 30 тис. грн. на рік. При покупці кожної з них можливо отримати європейський грант.

Нагадаємо, в даний момент програма IQ energy діє для фізичних осіб. Для отримання компенсації від ЄБРР за програмою необхідно придбати енергоефективне обладнання в кредит через банк-партнер. В рамках програми вільна від податків компенсація у розмірі до 3000 євро виплачується в євро на окремий валютний рахунок клієнта. Клієнт має можливість зняти готівку в євро ще до погашення кредиту в гривні. При цьому ані банк, ані ЄБРР, ані IQ energy не контролюють те, яким чином клієнт розпорядиться компенсацією.

Банки-партнери програми, Райффайзен Банк Аваль, УкрСиббанк і ОТП Банк, пропонують різні типи кредитів, від безпроцентної розстрочки на 3 місяці на заміну вікон до кредитів на суму від 150 тис. грн. на комплексну модернізацію житла.

Гаряча лінія IQ energy: 0-800-50-57-17

Програма IQ energy («Ай-Кью енерджі») розроблена Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), фінансується Партнерством Е5Р за підтримки Європейського Союзу. Загальний обсяг компенсацій на утеплення житла – 15 мільйонів євро. Строк дії програми – до 10.09.2020. Метою програми є підвищення енергоефективності українського житла.