Новини

Дата публікації:
30 листопада 2017 р.

Три банки-партнери фінансуватимуть тисячі проектів енергоефективності в Україні

Детальніше
Дата публікації:
27 листопада 2017 р.

Повідомляємо, що всі компенсації, які були підтверджені клієнтам за програмою IQ energy в жовтні 2017 р., вже виплачені в повному обсязі.

Детальніше
Дата публікації:
22 листопада 2017 р.

Програма з енергоефективності житла Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) IQ energy підбила чергові проміжні підсумки. Станом на сьогодні, програмою, що стартувала навесні 2016 року, вже скористалося більше 12000 українських сімей, які утеплили свої квартири і будинки в кредит на загальну суму 306,1 млн. грн.

Детальніше
Дата публікації:
20 листопада 2017 р.

Група компаній Ventbazar Plus, великий постачальник і розробник вентиляційних систем в Україні, стала учасником програми фінансування енергоефективності житла Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) IQ energy. Завдяки програмі громадяни України мають можливість отримати компенсацію у розмірі 35% від вартості енергоефективного обладнання при покупці його в кредит через банк-партнер (Райффайзен Банк Аваль, УкрСиббанк або ОТП Банк). 

Детальніше
Дата публікації:
17 листопада 2017 р.

Раді повідомити, що розпочато виплати компенсацій клієнтам, які отримали підтвердження виплат у жовтні 2017.

Детальніше
Дата публікації:
14 листопада 2017 р.

Програму «Доступне тепло» реалізують НАК «Нафтогаз України» та ВАТ «Кіровоградгаз», спільно з міською радою м. Кропивницький та за підтримки програми Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) IQ energy.

Детальніше
Дата публікації:
31 жовтня 2017 р.

Шановні клієнти!

Раді повідомити вас, що у торгових центрах «Епіцентр» ви можете придбати товари в кредит за програмою «180 днів без переплати». Щомісячна комісія за цим кредитом складає 0% протягом 6 місяців. За цей час ви можете придбати товар у кредит, здійснити монтаж та отримати компенсацію у розмірі 35% від IQ energy. Компенсація розраховується від суми кредиту. Для отримання компенсації вам необхідно придбати товар з каталогу технологій IQ energy за кредитні кошти.

Детальніше
Дата публікації:
26 жовтня 2017 р.

Асортимент енергоефективних товарів з єврокомпенсацією за програмою IQ energy в інтернет-супермаркеті ROZETKA.UA істотно розширено. Якщо раніше до списку товарів, які можна придбати на ROZETKA.UA з компенсацією IQ energy, входили лише високоефективні твердопаливні та газові котли (89 шт.), то тепер, за рахунок нових категорій – радіаторів опалення, рушникосушок та ізоляції труб для систем опалення – кількість товарів з компенсацією сягнула 741 шт. З повним переліком продукції, доступної для участі в програмі, можна ознайомитися в спеціальному розділі на сайті ROZETKA.UA.

Детальніше
Дата публікації:
24 жовтня 2017 р.

Повідомляємо, що всі компенсації, які були підтверджені клієнтам за програмою IQ energy в вересні 2017 р., вже виплачені в повному обсязі.

Детальніше
Дата публікації:
23 жовтня 2017 р.

Торгова група «Арс-Кераміка», популярна на заході України мережа супермаркетів та магазинів будівельних матеріалів, стала учасником програми фінансування енергоефективності житла Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) IQ energy. Відтепер покупці мережі мають можливість отримати компенсацію вартості енергоефективного обладнання у розмірі 35%. Для цього енергоефективний товар необхідно придбати у торгівельній точці «Арс-Кераміка» в кредит від ОТП Банка чи УкрСиббанку або сплатити кредитною карткою Райффайзен Банку Аваль чи ОТП Банку за рахунок кредитних коштів. Зокрема, кредитною карткою можна оплатити енергоефективні товари в інтернет-магазині мережі.

Детальніше