Новини

Дата публікації:
20 червня 2017 р.
ДП «Капарол Україна», представництво одного з найбільших світових виробників високоякісних фасадних і внутрішніх фарб, штукатурок та систем утеплення фасадів будівель, стало учасником програми фінансування енергоефективності житла Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) IQ energy.
Детальніше
Дата публікації:
16 червня 2017 р.

Раді повідомити, що розпочато виплати компенсацій клієнтам, що отримали підтвердження виплат у травні 2017.

Детальніше
Дата публікації:
15 червня 2017 р.

Акцію «4 місяці без переплат», яку проводять ТМ Bosch разом з УкрСиббанком в онлайн-магазині MOYO, продовжено до  продовжено до 30.09.2017!

Детальніше
Дата публікації:
14 червня 2017 р.

Акцію «3 місяці без переплат», яку проводять ТМ «Bosch» разом з УкрСиббанком в торгових центрах «Епіцентр», продовжено до 30.09.2017!

Детальніше
Дата публікації:
31 травня 2017 р.

В рамках програми з енергоефективності від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) IQ energy в Україні видано пільгових кредитів на загальну суму приблизно 50 мільйонів гривень, близько 2000 чоловік утеплили свої будинки. Про це під час виступу на 19-й Міжнародній виставці енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехніки і басейнів «Аква-Терм Київ» повідомила керівник програми IQ energy Оксана Булгакова.

Детальніше
Дата публікації:
30 травня 2017 р.

Інтернет-видання OKNA.ua написало статтю про програму IQ energy, підготувавши покрокову інструкцію до отримання еврокомпенсаціі при покупці енергоефективних вікон

IQ energy — програма Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) з утеплення житла, за умовами якої позичальник може отримати 15% або 20% компенсацію при модернізації житла в кредит від банків — партнерів програми.

Детальніше
Дата публікації:
25 травня 2017 р.

ОТП Банк в рамках співробітництва з програмою енергоефективності житла від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) IQ energy презентував унікальну пропозицію на віконному ринку — безвідсоткове кредитування на вікна ТМ VEKA з євро компенсацією. Про це йдеться в спільному повідомленні ОТП Банку та програми IQ energy.

Детальніше
Дата публікації:
24 травня 2017 р.

Повідомляємо, що всі компенсації, які були підтверджені клієнтам за програмою IQ energy в квітні 2017 р., вже виплачені в повному обсязі.

Детальніше
Дата публікації:
23 травня 2017 р.

Компанія «Ромстал Україна», одна з провідних торгових мереж з продажу інженерних систем опалення, водо- і газопостачання, а також сантехніки, стала учасником програми фінансування енергоефективності житла Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) IQ energy.

Детальніше
Дата публікації:
18 травня 2017 р.

Раді повідомити, що розпочато виплати компенсацій клієнтам, що отримали підтвердження виплат у квітні 2017.

Детальніше