Новини

Дата публікації:
17 жовтня 2017 р.

Раді повідомити, що розпочато виплати компенсацій клієнтам, що отримали підтвердження виплат у вересні 2017 р.

Детальніше
Дата публікації:
11 жовтня 2017 р.

ВАТ «Кіровоградгаз» (51% акцій належить НАК «Нафтогаз України») спільно з програмою підтримки фінансування заходів з підвищення енергоефективності житла Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) IQ energy розпочало проект з модернізації систем опалення в житлових будинках м. Кропивницький та Кіровоградської області. 

Детальніше
Дата публікації:
10 жовтня 2017 р.

Українці активно готуються до опалювального сезону — темпи купівлі енергоефективних товарів у кредит за програмою Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) IQ energy продовжують зростати. Лише за вересень 2017 року в рамках програми видано 2613 «теплих» європейських кредитів на загальну суму 68,12 млн. грн. Всього ж програмою, що стартувала навесні 2016 року, вже скористалося майже 8000 українських сімей, які утеплили свої квартири і будинки в кредит на загальну суму 200,9 млн. грн.

Детальніше
Дата публікації:
6 жовтня 2017 р.

На сайті IQ energy у розділі «Завантажити» викладено оновлені вимоги щодо оформлення документів задля отримання компенсації за термомодернізацію житла за програмою IQ energy. 

Детальніше
Дата публікації:
3 жовтня 2017 р.

Компанія-виробник опалювальної техніки «Стропува-Україна» стала учасником програми фінансування енергоефективності житла Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) IQ energy. Завдяки програмі громадяни України мають можливість отримати часткову компенсацію вартості енергоефективного обладнання при покупці його в кредит через банк-партнер.

Детальніше
Дата публікації:
28 вересня 2017 р.

Повідомляємо, що всі компенсації, які були підтверджені клієнтам за програмою IQ energy в серпні 2017 р., вже виплачені в повному обсязі.

Детальніше
Дата публікації:
18 вересня 2017 р.

Раді повідомити, що розпочато виплати компенсацій клієнтам, що отримали підтвердження виплат у серпні 2017.

Детальніше
Дата публікації:
12 вересня 2017 р.

Коли ми говоримо про утеплення при будівництві або модернізації приватних будинків, перше, що приходить на ум більшості українців, — це, безумовно, утеплення стін.

Детальніше
Дата публікації:
8 вересня 2017 р.

Встигніть скористатися акцією «3 місяці без переплат», яку проводять ТМ «Bosch» разом з УкрСиббанком в торгових центрах «Епіцентр» до 30 вересня 2017!

Детальніше
Дата публікації:
8 вересня 2017 р.

Темпи видачі пільгових кредитів за програмою енергоефективності від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) IQ energy продовжують зростати: за серпень 2017 року в рамках програми видано 2632 «теплих» європейських кредитів на загальну суму 45,6 млн. грн. Всього ж програмою, що стартувала навесні 2016 року, вже скористалося понад 6000 українських сімей, які утеплили свої квартири і будинки в кредит на загальну суму понад 130,6 млн. грн. Найактивніше за європейською програмою утеплюються мешканці Києва, а також Київської, Чернігівської, Запорізької та Рівненської областей.

Детальніше