Новини

Дата публікації:
5 вересня 2018 р.

В рамках програми фінансування енергоефективності житла Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) IQ energy перше об'єднання співвласників багатоквартирного будинку  київське ОСББ «Котельникова-31» – отримало кредит у розмірі 467 тис. грн. в ОТП Банку на утеплення. За умовами програми, ОСББ отримує компенсацію у розмірі 40% від суми кредиту від європейських донорів.

Детальніше
Дата публікації:
3 вересня 2018 р.

Повідомляємо, що всі компенсації, які були підтверджені клієнтам за програмою IQ energy в липні 2018 р., вже виплачені в повному обсязі.

Детальніше
Дата публікації:
23 серпня 2018 р.

Раді повідомити, що розпочато виплати компенсацій клієнтам, які отримали підтвердження виплат у липні 2018 р.

Детальніше
Дата публікації:
14 серпня 2018 р.

У зв’язку з вичерпанням ліміту, відкритого для участі в  програмі енергоефективності житла від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) IQ energy, Креді Агріколь Банк припиняє видачу нових кредитів за цією програмою.

Детальніше
Дата публікації:
2 серпня 2018 р.

Повідомляємо, що всі компенсації, які були підтверджені клієнтам за програмою IQ energy в червні 2018 р., вже виплачені в повному обсязі.

Детальніше
Дата публікації:
1 серпня 2018 р.

З 1 серпня 2018 року з метою підвищення енергоефективності житла в Україні та скорочення викидів CO2 вступили в силу зміни в умовах участі в програмі IQ energy в категорії «Вікна».

Детальніше
Дата публікації:
24 липня 2018 р.

Раді повідомити, що розпочато виплати компенсацій клієнтам, які отримали підтвердження виплат у червні 2018 р.

Детальніше
Дата публікації:
19 липня 2018 р.

ЄБРР підтвердив збільшення зобов'язань в рамках своєї Української програми фінансування енергоефективності в житловому секторі (UREEFF) з метою підтримки кращого використання енергії в країні. Ці кошти будуть використані для програми IQ energy, призначеної для підтримки інвестицій в енергоефективність житлового сектору.

Детальніше
Дата публікації:
9 липня 2018 р.

З 1 серпня 2018 року з метою підвищення енергоефективності житла в Україні та скорочення викидів CO2 вступають в силу зміни в умовах участі в програмі IQ energy в категорії «Вікна».

Детальніше
Дата публікації:
27 червня 2018 р.

Повідомляємо, що всі компенсації, які були підтверджені клієнтам за програмою IQ energy в травні 2018 р., вже виплачені в повному обсязі.

Детальніше