Новини

Дата публікації:
20 квітня 2018 р.

Раді повідомити, що УкрСиббанк, один з банків-партнерів програми енергоефективності житла від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) IQ energy, втричі збільшив максимальну суму кредитування за програмою для фізичних осіб – з 50 тис. грн. до 150 тис грн., без довідки про доходи. Таким чином, клієнти банку отримали можливість швидше провести енергомодернізацію свого житла та почати економити на підігріві води та опаленні.

Детальніше
Дата публікації:
16 квітня 2018 р.

Раді повідомити, що розпочато виплати компенсацій клієнтам, які отримали підтвердження виплат у березні 2018 р.

Детальніше
Дата публікації:
12 квітня 2018 р.

Відтепер українські ОСББ мають можливість отримати гранти на утеплення в рамках програми фінансування енергоефективності IQ energy. Перший відповідний кредитний продукт сьогодні був презентований в ІА «УНІАН». 

Детальніше
Дата публікації:
29 березня 2018 р.

Французька торговельна мережа будівельних і оздоблювальних матеріалів «Леруа Мерлен» розпочала співпрацю в Україні з програмою фінансування енергоефективності житла Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) IQ energy.

Детальніше
Дата публікації:
28 березня 2018 р.

Повідомляємо, що всі компенсації, які були підтверджені клієнтам за програмою IQ energy в лютому 2018 р., вже виплачені в повному обсязі.

Детальніше
Дата публікації:
23 березня 2018 р.

Увага! Оновлено матеріали по заповненню заявки на компенсацію IQ energy та генерації сертифікату відповідності. Обов'язково подивіться перед участю в програмі!

Детальніше
Дата публікації:
19 березня 2018 р.

Раді повідомити, що розпочато виплати компенсацій клієнтам, які отримали підтвердження виплат у лютому 2018 р.

Детальніше
Дата публікації:
12 березня 2018 р.

Клієнтам Креді Агріколь Банку — власникам кредитних карт — стала доступною участь у програмі енергоефективності житла від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) IQ energy, яка дозволяє фізичним особам-громадянам України отримати європейські гранти на утеплення свого житла в розмірі до 3000 євро. Отримати грант можуть як чинні, так і нові клієнти банку.

Детальніше
Дата публікації:
5 березня 2018 р.

Повідомляємо, що всі компенсації, які були підтверджені клієнтам за програмою IQ energy в січні 2018 р., вже виплачені в повному обсязі.

Детальніше
Дата публікації:
19 лютого 2018 р.

Раді повідомити, що розпочато виплати компенсацій клієнтам, які отримали підтвердження виплат у січні 2018 р.

Детальніше