Новини

Дата публікації:
18 вересня 2017 р.

Раді повідомити, що розпочато виплати компенсацій клієнтам, що отримали підтвердження виплат у серпні 2017.

Детальніше
Дата публікації:
12 вересня 2017 р.

Коли ми говоримо про утеплення при будівництві або модернізації приватних будинків, перше, що приходить на ум більшості українців, — це, безумовно, утеплення стін.

Детальніше
Дата публікації:
8 вересня 2017 р.

Встигніть скористатися акцією «3 місяці без переплат», яку проводять ТМ «Bosch» разом з УкрСиббанком в торгових центрах «Епіцентр» до 30 вересня 2017!

Детальніше
Дата публікації:
8 вересня 2017 р.

Темпи видачі пільгових кредитів за програмою енергоефективності від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) IQ energy продовжують зростати: за серпень 2017 року в рамках програми видано 2632 «теплих» європейських кредитів на загальну суму 45,6 млн. грн. Всього ж програмою, що стартувала навесні 2016 року, вже скористалося понад 6000 українських сімей, які утеплили свої квартири і будинки в кредит на загальну суму понад 130,6 млн. грн. Найактивніше за європейською програмою утеплюються мешканці Києва, а також Київської, Чернігівської, Запорізької та Рівненської областей.

Детальніше
Дата публікації:
23 серпня 2017 р.

Повідомляємо, що всі компенсації, які були підтверджені клієнтам за програмою IQ energy в липні 2017 р., вже виплачені в повному обсязі.

Детальніше
Дата публікації:
21 серпня 2017 р.

Раді повідомити, що розпочато виплати компенсацій клієнтам, що отримали підтвердження виплат у липні 2017.

Детальніше
Дата публікації:
17 серпня 2017 р.

ОТП Банк, в рамках співробітництва з програмою енергоефективності житла від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) IQ energy, спільно з віконної компанією «Ґазда» розробили спеціальний кредитний продукт з надзвичайно вигідними умовами для клієнтів, які бажають встановити якісні вікна та утеплити власне житло.

Детальніше
Дата публікації:
15 серпня 2017 р.

Темпи видачі пільгових кредитів за програмою енергоефективності від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) IQ energy істотно прискорилися: за період з 11 липня по 11 серпня 2017 року в рамках програми видано пільгових кредитів на суму понад 43 млн. грн. Найактивніше за європейською програмою утеплюють свої квартири і приватні будинки мешканці Києва, а також Київської, Чернігівської, Запорізької та Рівненської областей. Всього ж за програмою, що стартувала навесні 2016 року, видано кредитів на суму понад 100 млн. грн., понад 4000 сімей утеплили свої будинки.

Детальніше
Дата публікації:
3 серпня 2017 р.

В Україні набув чинності закон про комерційний облік послуг з постачання теплової енергії та водопостачання, яким передбачається зобов'язання операторів зовнішніх інженерних мереж (тепломережі, водоканали) обладнати 100% житлових будинків побудинковими вузлами обліку (теплової енергії, води).

1 серпня закон був опублікований в офіційній газеті Верховної Ради "Голос України" і набуває чинності на наступний день після опублікування, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські новини".

 

Детальніше
Дата публікації:
1 серпня 2017 р.

Відтепер, купуючи в інтернет-магазині національної мережі декоративно-будівельних гіпермаркетів «Нова Лінія» енергоефективне обладнання в кредит, клієнти можуть компенсувати до 3000 євро завдяки участі в європейській програмі IQ energy, яка фінансується Партнерством Е5Р за підтримки Європейського Союзу. Пропозиція діє для нових та існуючих власників кредитних карт від Райффайзен Банку Аваль та ОТП Банку.

Детальніше