NEW Energy DC inverter NE-B245/100E

від NEW Energy
 • Тепловий насос NEW Energy DC inverter NE-B245/100E 8 kВт - це інноваційні розробки для більшої енергоефективності та економії коштів.

  • Номінальна теплова потужність (кВт): 7.2
  • Компресор (виробник): Mitsubishi inverter
  • Хладагент: R410A
  • Потужність: 600-1750W
  • Обсяг бака (літрів): -80
  • Рівень шуму: ≤50dB (A)
  • Робоча температура: - 25 ℃ - +43 ℃
  • Розмір: 900 × 350 × 1250 мм Вага (кг): 75
 • Теплові насоси з технологією DC inverter- це інноваційні розробки для більшої енергоефективності та економії коштів. Переваги застосування технології DC inverter: В цілому, інверторний механізм в сучасних моделях теплових насосів дозволяє говорити про наступні переваги його застосування: швидке опалення: перші хвилини своєї роботи інверторний механізм починає набирати більш потужних обертів для більш швидкого обігріву приміщення; економія коштів на електроенергію: по досягненню заданої температури тепловий насос з інвертором знижує свої обороти і потужність роботи, підтримуючи заданий температурний режим і при цьому не витрачаючи велику кількість електричної енергії; комфорт користувача: при знижених оборотах інверторний механізм працює практично безшумно. Ще одне ключове перевага використання технології DC inverter - це велика довговічність кожного елемента теплового насоса в окремо і всього устаткування в цілому. Робота на малих потужностях в меншій мірі зношує механізми системи. Термін експлуатації такого обладнання помітно підвищується.
Контактна інформація ТОВ «Солар Ікс» пров.Куренівський,19/5, м.Київ, Україна, 04073, +38 (044) 223 38 55, www.solarX.com.ua, Е-mail: solarx@solarx.com.ua
Детальна інформація щодо продукту http://solarx.com.ua/...
Максимальна потужність, кВт 7,2
Технологія повітря-вода
COP 3,60

Річна економія
Річна економія: 32 400 грн / 27300 кВт·год*
31,3%
68,7%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення NEW Energy DC inverter NE-B245/100E

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.