Neopor під клінкерну плитку (100 мм)

від Ecotherm
  • Утеплювач Neopor® - це інноваційне рішення від компанії BASF для поліпшення якості теплоізоляції при будівництві нових будинків і реконструкції існуючих будівель.
  • Теплоізоляційні панелі для фасаду під клінкерну плитку виконані з EPS або Neopor®, зберігають тепло і захищають фасад будівлі від попадання вологи. Утеплення й монтаж фасаду з такими панелями займає дуже мало часу. Термопанелі Ecotherm® під клінкерну плитку - це: • Першокласне утеплення фасаду - панелі виробляються з високоякісного утеплювача; • Мінімум часу на установку панелей - елементи кріпляться на клейовому розчині; • Легкість і простота укладання клінкеру - для укладання не потрібно мати особливу підготовку; • Ідеальна цегляна кладка - пази на панелі розраховані під розмір плитки. Панелі зберігають тепло і уберігають будівлю від передчасного старіння. Укладання плитки на термопанелі відбувається в 2,5 рази швидше в порівнянні з класичним укладанням плитки на фасадах. При використання таких панелей європейські майстри відмовилися від фасадної сітки та армуючих кріплень. Панелі виконані з якісного утеплювача і мають форму прямокутних блоків. Вони кріпляться на фасад будівлі за допомогою клейового розчину і фіксуються за допомогою тарілчастих дюбелів. А далі справа ще простіша - плитка кладеться по напрямних і затираються шви.
Детальна інформація щодо продукту http://www.ecotherm-est.com/...
Контактна інформація ТОВ "Диск -С", 02093, м. Київ, вул. Бориспільска, 27, тел.: +38 (044) 207-53-06, e-mail:info@ecotherm-est.com
Матеріал Спінений пінополістирол
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,032
Товщина, мм 100
R, м²К/Вт 3,13

Річна економія
Річна економія: 11 600 грн / 9500 кВт·год*
76,1%
23,9%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Neopor під клінкерну плитку (100 мм)

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.