Neopor (100 мм)

від Ecotherm
  • Утеплювач Neopor® - це інноваційне рішення від компанії BASF для поліпшення якості теплоізоляції при будівництві нових будинків і реконструкції існуючих будівель.
  • Neopor® - це інноваційне рішення від компанії BASF для поліпшення якості теплоізоляції при будівництві нових будинків і реконструкції існуючих будівель. Neopor® - це спінюється гранулят полімеру (EPS). Переваги Універсальне застосування: Будівельні конструкції, де передбачено обмеження по товщині утеплювача, наприклад, при реконструкції існуючих будівель, є можливість встановлювати плити утеплювача меншою в порівнянні з традиційними матеріалами товщиною без шкоди для теплоізоляційних властивостей. Результат: суттєва економія в енергоспоживанні. Якість: Плити Neopor® не руйнуються від часу і не гниють, вони стійкі до навантажень і не втрачають форму. Вони в значній мірі мають водовідштовхувальні властивості і лише в незначній мірі вбирає вологу. Пожежна безпека: Neopor® виготовляються відповідно до вимог європейських норм DIN EN 13163 і мають клас вогнестійкості, відповідний єврокласу E DIN EN згідно 13501-1 і B1 згідно DIN 4102. Застосування: Монтаж плит утеплювача на базі Neopor® не вимагає багато часу і не залежить від погодних умов. Плити легко різати, а їхні краї шліфувати. Під час укладання або обробки плит немає пилу, не виникають алергічні реакції у людини. Довговічність: Особливі властивості даного матеріалу, який не руйнується від часу і не гниє, перетворюють утеплювачі на базі Neopor® в довговічні і надійні вироби для утеплення будівель. Дрібні чорні гранули - одне сировину, різноманітні застосування.
Детальна інформація щодо продукту http://www.ecotherm-est.com/...
Виробник Ecotherm
Контактна інформація ТОВ "Диск -С", 02093, м. Київ, вул. Бориспільска, 27, тел.: +38 (044) 207-53-06, e-mail:info@ecotherm-est.com
Матеріал Спінений пінополістирол
Теплопровідність, Вт/(м·К) 0,032
Товщина, мм 100
R, м²К/Вт 3,13

Річна економія
Річна економія: 11 600 грн / 9500 кВт·год*
76,1%
23,9%

Базове річне енергоспоживання на опалення 39722кВт·год/рік


Річне енергоспоживання після встановлення Neopor (100 мм)

Ваша річна економія

*Застереження:

1. Включення технологій, обладнання та матеріалів до Каталогу Технологій ґрунтується виключно на їх відповідності ‘Мінімальним Стандартам Енергоефективності’ Програми IQ energy**, та не означає схвалення виробників чи постачальників такої продукції з боку ЄБРР. Для надання правильних та сучасних даних було докладено максимальних зусиль, однак ЄБРР не бере на себе відповідальність за точність наданих даних.

**Включені технології мають щонайменше на 20% більш високі показники енергоефективності у порівнянні з середніми ринковими значеннями.

2. Економія розрахована при модернізації типового житла або заміни типового обладнання в Україні. Фактична економія для конкретного проекту модернізації/заміни обладнання може відрізнятись від зазначеної економії зважаючи на конкретні кліматичні умови, розміри житла/характеристиками обладнання, поведінку споживача тощо. Зазначені заходи з підвищення енергоефективності мають вплив на комунальні платежі (економію) окремих домогосподарств, тільки при наявності засобів обліку споживання.

3. Незважаючи на всі докладені нами зусилля щодо забезпечення актуальності цін на енергоносії при розрахунку економічного ефекту, ми не беремо на себе відповідальність за точність будь-яких оцінок заощаджень у гривні, зазначених на цьому сайті.

4. Усі ціни, що зазначені в нашому Каталозі Технологій, надані постачальниками, як індикативні роздрібні ціни, і повинні використовуватись тільки в довідкових цілях. Фактичні ціни у продавців можуть відрізнятись від тих, які містяться на нашому веб сайті, зважаючи на різні причини, що знаходяться поза впливом Програма IQ energy. Програма IQ energy не несе жодної відповідальності за інформацію щодо вартості будь-якого конкретного продукту. Будь ласка, перевіряйте з постачальниками фактичні ціни на продукцію та технології, які Вас цікавлять.